Yle kehui Ebolan olevan nujerrettu Cuineassa...

Kun on nyt 42 vrk mennyt viimeisen tartunnan saaneen parantumisesta. Eivät vain sano sitä totuutta, että Ebola säilyy tartunta kykyisenä Ihmisen hermostossa, elimistössä ja siemenesteessä ainakin 9 kk parantumista. Että silleen. TV1 uutiset.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ebola tankkaa tankkinsa täyteen ja lähtee uudelleen matkustelemaan ympäri Afrikkaa.

Äänestä
  • Aloittaja

    Nyt kun noille kultamunille on kerrottu tuo uutinen alkaa, se naiminen taas täydellä teholla ja tauti riehaantuu taas. Että silleen.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Nyt kun noille kultamunille on kerrottu tuo uutinen alkaa, se naiminen taas täydellä teholla ja tauti riehaantuu taas. Nehän tunnetusti ovat erittäin pidättyväisiä noita seksuaalisia tarpeitaan tyydyttämään. Että silleen.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Nyt kun noille kultamunille on kerrottu tuo uutinen alkaa, se naiminen taas täydellä teholla ja tauti riehaantuu taas. Nehän tunnetusti ovat erittäin pidättyväisiä noita seksuaalisia tarpeitaan tyydyttämään kuten olemme saaneet huomata Suomessakin. Että silleen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpöhöpö kirjoitti:

Kun on nyt 42 vrk mennyt viimeisen tartunnan saaneen parantumisesta. Eivät vain sano sitä totuutta, että Ebola säilyy tartunta kykyisenä Ihmisen hermostossa, elimistössä ja siemenesteessä ainakin 9 kk parantumista. Että silleen. TV1 uutiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu