Miettikää mitä kirjoitatte tänne! Ette ole ilmeisesti tajunneet koko tilanteen vakavuutta... Sivujen ylläpitäjä vois poistaa kaiken turhan ja tämän hetken tilannetta parjaavien keskustelijoiden aiheet. Kiitos ja osanottoni kaikille sureville!
Miettikää!
Hädän keskellä!
5351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
entajua, miksei ylläpito oikeasti karsi kylmästi nuo häiritsijät pois. Tämä Suomi24 tuntuu aivan parantolalta, kun ihmiset heittävät vitsiä joka toisessa avauksessa oikean hädän keskellä.
surullista, että joku laskee leikkiä vakavalla asialla.....entä jos joku läheinen olis ollut siellä....Miettikää!
Montako omaista sulla on kateissa vai ulisetko vaan kun lööpeissä kerrotaan että porukkaa on kuollut? Eipä tietenkään.
Ei kukaan tee surutyötä netin häirikköpalstoilla. Sontalehtiä lukevat idiootit spämmää tänne perse hiessä, koska ne haluaa että kaikki muutkin nyyhkis niitten kanssa kuorossa.
Hankkikaa peelot elämä, semmonen johon kuuluu ihan omia tunteita. Sitten ei tarvii niitä enää sontalehdistä lainata. Säälittävää tollanen.
Ei tänne tarve silti kenenkään tulla pelleilemään ja kirjoittelemaan mitä mieleen juolahtaa. Touhu on niin surkuhupaisaa, että voisivat lopettaa koko foorumin tähän paikkaan.
Kaikki purkaa ahdistusta omalla tavallaan, itse sitämieltä ennemin rahaa lippaaseen kuin sunnuntaina kirkkoon, toisaalta verotkin on maksettu ja niistä luulisi hieman riittävän, myös tuohon apuun mukaan ... toisaalta olis siellä voinut pahemminkin käydä ja aalto olla kymmen kertainen 100 metrinen jättiläinen ... muistakaa näinä vaikeina aikoina niitä jotka ovat elossa, joita voidaan viellä auttaa... pos. ajattelu on nyt valttia.