Erittäin huonoksi mennyt ilmanlaatu Kokkolassa

pakkaset , tyyni ilma ja lumettomuus syynä.
Mukavaa oli päästä Vattuperän täysin puhtaaseen ympäristöön.
Täällä ei saasteet häiritse.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaduilta ilmaan ,
kun ei ole sitovaa lunta ja jäätä.
Nykyihmisten sisuskalut eivät pölyä kestä, ahtaumia tulee tuon tuostakin.

Äänestä

mutta henkinen ilmapiiri siellä on hyvä. maankuuku sopuisuudestaan.

Äänestä
  • Kiviaitaa rakeantaessa ja iliman pumppaamisessako?
    Niin joo, unohtu tää teittien persupalsta melelekeen mainita, onneks muistin, nyt hoopolassa taas kaikki hyvin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


monissamuissakin kirjoitti:

pakkaset , tyyni ilma ja lumettomuus syynä.
Mukavaa oli päästä Vattuperän täysin puhtaaseen ympäristöön.
Täällä ei saasteet häiritse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu