Ajoneuvon perusvero nousi tänään

Kiitos persut. Tässä yksi niistä persujen mainostamista 23 hyvästä teosta. Kansa muistaa.
455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin kuinkas kävikään persujen vaalilupaus suli käteen!!! Ajoneuvovero korottui,'
Persut ovat pettäneet äänestäjänsä oikein röyhkeästi!!
Mukana sairaassa sss natsihallituksessa!!!
Tuo sairas hallitus tuhoaa tavallisen kansalaisen!!!

Äänestä
  • Ei suinkaan, tavallista kansalaista tuhota.
    Ainoastaan siivelläelävät yhteiskunnan loiselätit.

    Äänestä

Petospersut toteuttaa vain kokoomuksen ryöstöpolitiikaa...

Äänestä

Pääasia, että melonien lippalakit ovat liian isoja appelsiineille. Öyhöttävä Jabba, paskakasojen paroni ja pystyynnostettu sika, kusi kaikkien äänestäjiensä silmään oikein kunnon keskikaljakuset.

Jännä nähdä, mihin mittoihin takiaspullukka on itsensä syönyt ja juonut joululomalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veroillanousuun kirjoitti:

Kiitos persut. Tässä yksi niistä persujen mainostamista 23 hyvästä teosta. Kansa muistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu