Juokaa vettä
MÄ KERRON VAAN ETTÄ
@c@
9676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kuolla. Näin käy muuallakin kuin täällä.
Kenties hullu? Ei siihen kuole ja sitäpaitsi minä juon huomenna viinaa, viiniä ja kaljaa! Eli kunnon kooma kännit. Ja sinua juonut nainen halaan pussaan ja nussaan..
koko pullon tyhjäksi. Just äsken. Ja olen sitä mieltä etä jotta tämä maailma voi hukkua mihin vaan!! Vai mitä???
Sittenhän me olemme valmiina aktiin... Vai mitä? Mä en oo paljoo seurannu tota Tsunami myräkkää mutta paljon on vaikuttanut hukkuvan! Sellaista se on tuolla jossain indokiinassa. Onks sulla sitten yhtä paska tilanne kuin mulla että huomenna pitää mennä ostamaan lissäää wiinaa?!
Tää onkii kauhee tilanne.
En tiedä, kun join koko pullollisen tota viiniiiiii.
Miten tästä voi Ihminen selvitä???
Kuka tietää???
Onpas turha ja tylsä paikka. BlaaBlaa äiti mä en osaa kirjoittaa! Mä poistun nyt ihan oikean elämän pariin ja sanon teille HYVÄSTI.
Olipas taas paska viestiketju, oon mä aikomoinen pelleretku. Paskaa tykkään vaan täällä suoltaa ja itseäni sitten nolona huoltaa. Tämähän on täyttä paskaa ei mulla oo muuta askaa! Buhahaa
Toivotan kaikille hyvää ja humalaista uutta vuotta!"!
Mun uuden vuoden lupaus on että; mä en tuu enään ollenkaan internetin keskustelupalstoille. JA SE PITÄÄ..
Joten vielä kerran hauskaa uutta vuotta ja vielä parempaa seuraavaa vuotta 2005!!! Se o moro. >;-)
Ettette HUKU...