Kuka saatanan runkku tämä ..

22410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

"Julkihomo Teri Niitti salakuvasi imettävän äidin Finnairin lentokoneessa – julkaisi kuvan sellaisenaan
Teri Niitti on julkkishomppeli, joka leipätyössään stylistinä jatkuvasti näkee mallien tissejä. Nyt häntä muka järkytti se, kun äiti syötti vauvaa ja teki sen vielä täysin häveliäästi. Niitti otti salakuvan ja julkaisi sen niin, että äidin ja kahden muun henkilön kasvot ovat täysin tunnistettavissa. Suvaitsevainen ei tuo "ritari" ole, mutta varmasti odottaa suvaitsevaisuutta muilta itseään kohtaan!2

Äänestä
  • Haluaisi imeä itse miesten tissejä.

    Äänestä

  • Ei olisi varmaan haitannut jos Olle olisi Okea imettänyt-imuttanut tai kara-Okea tanssinut kara pyllyssä.

    Äänestä

Oli ensimmäinen kerta kun luin koko tyypistä. Olisi saanut pysyä pimennossa.

Äänestä

Nevö höörd! Joku tyrkkyjulkkis on siella vaan huomiohuoraamassa tyhjää. "Kato mua, kato mua, kato mua"!! Zero points. Ei jatkoon...

Äänestä

Tota ei varmaan nai edes apinat.

Äänestä

Toroniitti joo kikke sitä ihmiset nimekseen vääntää. Mikähän teroniitin oikea nimi on?

Äänestä
  • Valtteri Niitti.

    Äänestä

Mitä HOMO tisseistä ymmärtää - jos joku olisi persettä näyttänyt, niin olisi käynyt toisin?

Äänestä
  • Kalun imeminen olisi ollut "stylisti"niitille kai luonnollisempaa.

    Äänestä

  • w45w4648580 kirjoitti:

    Kalun imeminen olisi ollut "stylisti"niitille kai luonnollisempaa.

    Ravinteekkaampaa heramaitoa olisi nupista irronnut Terin makuun.

    Äänestä

Tuolla "stylistillä" on aivan kauhea maku. Esiintyy ohjelmassa vuosia nuoremmaksi. Muuten ihan hyvä formaatti, mutta nämä vajakki homppelit pilaavat sen

Äänestä

HOMO HAKI VAAN JULKISUUTTA ITELLEEN,-JOTEN ANTAKAA SITÄ HÄNELLE !!!
HÄPÄISKÄÄ SE ÄÄLIÖ TOTAALISESTI, JA SYLKEKÄÄ NAAMALLE,JA KUSKAA PÄÄLLE ,AINA JA JOKA KERTA-MISSÄ IKINÄ HÄN LUIKKIIKIN NÄKYVIIN !

SE SAATANANPASKAHAMPPI OLISI PITÄNY NAKATA ULOS LENTOKONEESTA !!!

Äänestä

Valtteri niitti teki juuri niinkuin homo tekee. Koska maailman luonnollisin asia loukkasi häntä, piti alkaa tekemään henkistä väkivaltaa ensinnäkin ottamalla kuva ja sitten julkaisemalla se sellaisenaan täysin kiusaamistarkoituksessa.

Asia nyt vain sattui muistuttamaan herra epänormaalia siitä, että on olemassa sellainen ihmislaji, kuin normaali. Sekös tätä Herraa loukkasi syvästi ja oli sitten vihan vallassa aivan pakko näin tehdä.

V. Niitti on todella ylimielisellä asenteella varustettu tyyppi, olen tavannut ja saanut tuta Herra Niitin asennetta aivan tarpeeksi.

Äänestä

Tuleeko tämäkin pervo pilkkaamaan äitejä ja lapsia homomarsssissa?

Äänestä

Hmmm!?
Homot jakaa NAISTEN tissien kuvia nykyään!? No jo on aikoihin eletty! Ja oliks sillä oksupussi suun edessä varmuuden vuoks ku otti kuvan? :D
Tai jos tää on vaan joku gay anti-pride terrori-isku?

Äänestä

Lotto-laasosen putiikki väittää homojen olevan "sukupuoli". Nuoria houkutellaan homosteluun ja heidän kehitystään häiritään queer-femakoiden propagandalla.

Äänestä

  • SpicyTranny kirjoitti:

    Homot ovat sukupuoli niinkuin transihmiset ja ehkä heterotkin. Jokainen on vähän homo!

    https://www.youtube.com/watch?v=wejE_37dx_A

    Homot eivät ole sukupuoli, eivätkä kaikki ole kiusaajia.

    Äänestä

Tällaisia otuksia pyritään tekemään Suomen lapsista.

Äänestä

antaa lapsille hormonisekoitushoitoja jo ennen kouluikää, että varmasti saataisiin lapsesta friikki.

Ihan vain siitä syystä, ettei lapsen sukupuoli ole vanhempien mukaan se oikea sukupuoli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


VihaanHomoja kirjoitti:

Niitti on - hyi helvetti mikä mulkvisti!

http://mvlehti.net/2016/01/02/julkihomo-teri-niitti-salakuvasi-imettavan-aidin-finnairin-lentokoneessa-julkaisi-kuvan-sellaisenaan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu