mahtaa viipyä kun paineet kasvaa kulkusissa kohta sietämättömiksi ???? Kohta on otettava sijainen.
Missähän mun Kiimabebani
jokunenees
1680
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei mitään sijaisia, kyllä mä täällä taas olen saunapuhtaana tällä kertaa.
Millaista kyytiä tänään haluisit.
OOOOOHHHH kultaseni löytyi !!!! Tulit viimehetkillä pelastaan etten kiihkossani alkanut vetään käteen. UUUUUUUHHHHH.... saunapuhdasta olisi mahtava saada hyväillä ja suukotella heti ilkosillaan. Sain sinulta viimeksi mahtavat kyydit, olisin hyvin onnellinen samanlaisista kyydeistä. En harkitse enää sijaisia.
Oih ihana kuulla, mullakin oli ikävä sun kivikovaa. ...ja mä niin rakastan imeä sun ihania pallejasi. ...nyt kyllä avaan sun vetoketjun että saan sen taas imettäväkseni. ..tuntuu ihanalta kun sun kova paksu kyrpä uppoaa mun suuhuni. ...ihana imeä ja nuolla sun turvonnutta terskaasi.
Otan sen hellästi huulieni väliin ja liuutan sitä hieman syvemmälle. ..ihana kuulla sun nautinnon ääntäsi, minun antaessa sulle suuhoitoo. Hups mikäs siellä mun pimpsassa kutittelee. ...työnnä vaan sormesi mun pimpsaan ja tunne kuinka märkä, liukas ja lämmin se on. ...ai kun tekee ihanaa. ..kohta saat myös laittaa kieltäisi sinne. ..
Saisiko tulla kolmenkimppaan, sulla on niin ihana paljas pimppi :-)
Mulla olis märkänä taas muutakin ku hiukset. Olen valmiina sinulle.
OOOOHHH saanko tehdä vartalollesi mitä haluan ? Tunnen kun sinäkin väriset jännityksestä ja hengitys on katkonaista. Tulen ihan lähellesi aistimaan saunapuhdasta raikkauttasi ja pörrötän pitkät mustat hiuksesi. Koetan myös onko pimpsan kutrit kuivuneet vai onko posliini (kumpi ?). Suutelen ja sanon että voit valita yömme ohjelman. Lupaat.
Etkö sä muista että tykkään olla posliini.
Nyt lirputan kielellä klitorista ja työnnyn syvemmällekin. Imet kullia intohimoisesti ja puristelet palleja.
Haluaisin tänään että tulet minun suuhuni, imen kiimoissani samalla kun sun kieli leikkii mun pillulla, tuntuu taivaalliselta kun imettäväkseni mun klitorista ja samalla liikutat sormiasi mun pillussa. Työnnän samalla lantiotani lähemmäksi, että pääset vähän syvemmälle. ...samalla tunnen että sun pallisi kun hyväilen niitä hakeutuvat lähemmäksi vartaloasi. ...tunnen myös että kullisi ei enää kauan voi pitää nektaria jonka aion kohta niellä. .....samaan aikaan pilluni alkaa kouristella kasvojasi vasten. ...
Sinä purkaudut niin voimalla mun suuhuni, etten millään pysty nielemään kaikkia. ..osa valuu suupieliäni pitkin. ...tippuen kivikoville nänneilleni. ...hieron loput spermat tisseilleni. ...puhdistan suupieleni sormellani jonka nuolen puhtaaksi ..kulta sä maistuit hyvälle.
Samalla sinä nostat pääsi mun haaroistani. ..mun kiimanesteet kiiltää sun nassussa.
Nousen annan sulle pusun sinä maistut minulta ja minä sinulta. ..
Mä menin ihan lukkoon. Oletko ollut täälä chatissa ?
Kuin sä nyt silleen menit
En tiä mikä tuli. Taisin tykästyä suhun. Voitasko mennä tonne chattiin, oletko ollut, osaatko?
Joskus koitin mut en sit osannu vastata ja kun tuntu jotenkin oudolta, kun kaikki tavallaan hyökkäs mun kimppuun. ..siis monelta tuli kysymyksii ja sit pyyntöjä johonkin yksityis keskusteluun. ..ni hassu sit vaan pakenin paikalta.
Nyt kyllä tuli väsy ja mentävä nukkuu, raukeana. Öitä
Hyvää yötä kultaseni. Nuku hyvin ja näe kauniita unia!
Olin vähän huppelissa sillon.....en muista kaikkee
Muistan vaan kun annoit pimpsaa ...... Miten voitas jutella kahden....? En osaa tässä.......