Onko muilla miehillä kiihottavaa ottaa seksikkäitä kuvia puolisosta ja laittaa niitä nettiin.
Itse kiihotun kun saan laittaa nettiin vaimosta seksikuvia ja fantasioin miten miehet nauttii niistä ja runkkaavat kun katselevat.
Kerran katseltiin yhessä caht jutussa miten mies näytti ja antoi lastin tulla suoraan vaimon kuvan päälle.
Itse kiihotun kun saan laittaa nettiin vaimosta seksikuvia ja fantasioin miten miehet nauttii niistä ja runkkaavat kun katselevat.
Kerran katseltiin yhessä caht jutussa miten mies näytti ja antoi lastin tulla suoraan vaimon kuvan päälle.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Haluttais kanssa mutta miten sais ne kuvat kun vaimo ei uskalla lähtee mukaan, vaikka mielenkiinnosta katselee suomalaisten alaston kuvii netis.
ps. olisko neuvoja, ei halua salaa kuvata vaika joskus olis tehny mieli.
Kyllä mutta ei tunnistettavia.
Sama kiihotus täällä. Otan vaimostani kuvia aina kun sekstaillaan ja hän itse selvästi nauttii siitä. Olen myös vaimoni luvalla laittanut kuvia nettiin. Lueskelemme muiden kommentteja yhdessä ja se on todella kiihottavaa.
Eikös se olisi kiihottavampaa, jos näkisit luonnossa kun tulen vaimosi tisseille.
Meillä molempia kiihottaa kuvaaminen ja kuvattavana oleminen. Monesti katsellaan kaiketi ei ammattilaisten kuvia netistä ja laitetaan omia. Se myös jännittää et jos vaikka joku tunnistaisi meidät no se kai on se lisä kiihotus. Me ollaan kanssa huomattu fetisissi piirteitä kun joskus oikein valmistaudutaan kuvien ottoon ja kaiketi ulkona se on kiihottavaa kun voi tulla yllätetyksi. Muuten me tykätään kuvista jossa on seksikkäitä juttuja ei kuvista jotka on sieltä.