Sotalapsia
ennen_ja
4.1.2016 3:21
nyt:
http://2.bp.blogspot.com/-Btgp9UFrQqQ/Ve0qVxp6EOI/AAAAAAAACNY/onQlRLDdnqw/s1600/Fahad 17 v02.jpg
Meidän_vel-
4.1.2016 13:11
vollisuushan on auttaa näitä sotapartalapsia, jotka ovat tulleet rikastuttamaan spermallaan teinityttöjämme.
Sotalapset rikastuttavat elämäämme!
14
137
Vastaukset
- sekä_se_17v
Oliko tuo se 17-vuotias poika, joka sanoi Juha Sipilälle uutisissa, että he irakilaiset näyttävät ikäistään vanhemmilta?
- En_tiedä_muu-
ta kuin että tuo riiviö, joka ilkesi valehdella päin naamaa pääministerille, toimitettiin kahden viikon kuluessa takaisin Ruotsiin, jossa hän oli elänyt jo useita vuosia.
Jokainen normaali ihminen - viisaasta pääministeristä nyt puhumattakaan - näkee heti, onko keskustelukumppani 17-vuotias poika vai 22-vuotias mies. - ghdyth
Oli!
- trwsy
Oliko Suomen sotalapset elintasopakolaisia Ruotsissa?
Niin kuin meille 50 vuotiaat sotalapset tulleet sotalapset...- En_tiedä_muu-
ta kuin että kaikki nuo maahan nyt unkeutuneet pyllistelijät pitäisi tappaa.
- FaradUlos
Farad kertoo lisää totuuksia, ei ollutkaan 17-vuotias vaan 20- vuotias https://www.youtube.com/watch?v=Vj1olj26aKw
Mitä se äijä edelleenkin täällä tekee? - eisuvakki
Ja seurakunnan pappi on hommamassa tuolle kotimajoitusta vaikka ilmiselvästi on jo saanut kielteisen päätöksen, kun rahahanat on pantu poikki. Seurakunta varmaan antaa tuolla sotalapselle sitten kolehtirahat viikkorahoiksi.
- naisnais
Suomi on pilattu. Suomi on nykyisin kehitysmaa ja eläintarha.
Lapsemme ja lapsenlapsemme tulevat syyttämään sukupolveamme Suomen pilaamisesta ja kysyvät syistä.
Toivottavasti Sipilä kumppaneineen on hengissä vastaamassa. Toivon, että historia tullaan kirjoittamaan kirjoihin niin kuin asiat tapahtuivat, nimien ja päivämäärien kera. Vuosi 2015 jää historiaan. Suomi antoi luvan, päättäjämme varta vasten kutsuivat mediassa alkuasukkaat ja pahuuden Suomeen, kaikkialta maailmasta.
Hän, joka tämän kutsun maailmalle viestitti mediassa, tuntenee nahoissaan vastuunsa ja seuraukset. Suomelle ja naiviudelle nauretaan. Suomi on häväisty. Suomen kehitys on lamaannutettu, olemme menettämässä kulttuurisen identiteettimme - ruskeakielisenä (globaaliutta ylenpalttisesti ihannoivina) pikkupojat , siis hallituksemme, antoi tämän tapahtua.
Suomessa toistaiseksi on vielä hengissä veteraaneja - jotain kunnioitusta hallitukselta ja vasinkin SSS-miehiltä ! Julkinen anteeksipyyntö ja virheen myöntäminen veteraaneille ! Hävetkää. Suomi ja suomalaiset ovat päättäjille toisarvoisia, lapsellinen globaaliusihanne on harhaa.
Pahalle ja pahuudelle Suomeen päin avattiin ovet , vapaat ovet, ilman mitään kontrollia, kutsun kanssa vuonna 2015.
Joku tuntee piston sydämessään. Sitä niittää, mitä kylvää..... - tykkäät
Tykkäätkö sinä väkivallasta
- virkeä
Millä käryllä täällä Kempeleessä elettiin ennen matujen tuloa ja ennen Sipilän pääministeriksi tuloa. En muista.
Oltiin kuolemassa tylsyyteen, viha ja kauna pitää hengissä. Jopa virkeänä. - pakoloinen
"17-vuotias pakolainen" kommentoi Sipilälle antamaa haastatteluaan.
https://www.youtube.com/watch?v=meLpUdFVljs- Kyllähän_tuo
video hauska on.
Selväähän on, että jokikinen näkee - pääministerikin - onko joku 17-vuotias poika vain 21-vuotias mies.
- tttoo
vitun sos,pummit elkää moittiko sipilää me eletään yhteiskunnan varoilla ja se on sipioän ansiota siis meitä on n. 50 henk.
- msjjööö
Onko meidänkin tulevaisuus
http://rahmispossu.net/2011/12/06/hurjat-juhlat-mariannelundissa-ainakin-8-raiskasi/
Kahden lapsen perheenäidin yli 10 tunnin joukkoraiskauspainajainen päättyi kun hän pääsi ulos pakolaiskeskuksesta. Alapää verta vuotaen hän piiloutui roskalaatikoiden taakse ja soitti hätänumeroon.
”Kahdeksan miestä on raiskannut minua läpi yön”, oli nainen pelon- ja paniikinsekaisella äänellä kertonut hälytyskeskukseen.
Monikulttuurius on rikkaus ja turvapaikanhakijoiden motiivien epäily on rasismia
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1751550Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561235puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo131211- 511101
Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M1931074- 61972
- 51752
Skandaali on persujen vaaliromahdus, ei jonkun metsän kaataminen
Huvittaa kuinka persut yrittävät saada heidän omasta skandaalistaan huomion aivan toisaalle. Persut ovat huonoja häviäm252737Miten pääsisin vielä tutustumaan sinuun?
Tekisi mieli etsiä sinut facebookista ja laittaa viestiä, se vaan olisi vähän noloa mutta silti haluaisin kokeilla. Siel33730- 37712