Mamut saalistaa naisia ryhmissä. 30-40 arabin joukkio saartaa naisen, raiskaa porukalla ja ryöstää lopuksi:
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520911544_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520912280_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520911544_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520912280_ul.shtml
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mitä aloittaja sotkee. Et tuon perusteella voi yleistää matuja. Sairas idiootti!!
Ei tietenkään, vaikka mikään muu porukka ei tuollaista touhuakaan. Hienoa kun mainitsit mahantunkeutujat.
Suomalaisnaiset metsästää uökolaisia miehiä. Ei muuta ku vävy taloon ja lisääntymään. :D
Ei kun selkeä yksittäistapaus! 30 matun massa yksittäistapaus.
Sairas rasistifasisti!
Lavastus.. Oisivat tytöt kilistelly avaimia, jos hätä.. taisivat haluta ite.. ja kyllä suomalaisetkin joi ja riehui uutenavuotena..
Niin siis 1000 mamun massa oli vain yksittäistapaus ;) Miljoonatkin on vain yksittaistapauksia
Tästä lähtien vasta tuhat tapausta lasketaan yksittäistapaukseksi
1000 irakilaista yritti samanlaista suunniteltua hyökkäystä myös Helsingissä
http://www.iltalehti.fi/pakolaiskriisi/2016010720925039_cm.shtml
Tuo oli niin vaarallinen tilanne, että ne ois pitäny kaasuttaa
uskonto on sairaus ja islam niistä pahin. uskokaa vaan yliluonnolliseen niin saatte taivaspaikan ei hyvää päivää.
Tuo on järjestäytynyttä tarkuvarkaus-rikollisuutta Kölnissä. Tätä on siellä ollut jo pitkään. Kölnin poliisit on nahjuksia, eivätkä selvitä rikoksia kuten muissa kaupungeissa ja taskuvarkaudet rehottaa. Esimerkiksi uuden vuoden aattona jokainen näki, että Kölnin poliisi oli koko tilanteesta pihalla kuin lumiukko.
Nämä taskuvaras-jengit alkavat yleensä pienissä taui suurissa porukoissa häiriköidä ja tanssahdellen kiehnätä (myös miehiä) kadulla tai clubeissa ja siinä hemmennyksen keskellä uhri ei huomaa, että häneltä on viety puhelin ja rahat. Siksi tätä näitä kutsutaan saksaksi "Tanzende Taschendiebe" eli "tanssivat taskuvarkaat". Yleensä uhrit ovat kaatokännissä. Uskonnon kanssa tällä ei ole yhtään mitään tekemistä.
Tällä viedolla näkyy esimerkki, miten näppärästi se käy. Uhri jatka ihan hyväntuulisena matkaa ja puhelin ja rahat on viety: http://www.sat1nrw.de/aktuell/tanzende-taschendiebe-werden-zum-problem-128682/
Tähän on tultu. Kuka vastaa meidän turvallisuudesta Suomessa? Kaiken huipuksi me kustannetaan tällaista omilla verovaroilla. Päättäjät hoi!
Kyllä nämä täytyy saada pois Suomesta välittömästi,sinne mistä tulivatkin ennenkin pahempaa pääsee tapahtumaan.
Laillinen invaasio?heti kun kelit lämpenee niin tämä rosvojoukko näyttää todellisen kykynsä.
Toivottavasti armeija jakaa rynkyt kaikille reserviläisille mahd.pian,
Yli 80% näistä ns #turvapaikanhakijoista# on miehiä. Yksi motivaatio on pohjoismaiset kauniit naiset joilla matkaa tännekin on markkinoitu. Pettymys on heille suuri kun täällä onkin ylipainoisia toppatakkiämmiä jotka kutovat villasukkia.
Ei ne välttämättä sinne teille kotiin tule.
Lapsia ja naisia ahdistelevat turvapaikanhakijat ovat Helsingissä vakava ongelma, poliisi kertoo.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452216493856.html
Kuka puolustaisi suomalaisia, naisia ja lapsia?