Huvittaa ihan helvetisti kun Munakarva-J kerkeää sentään toivottaa itselleen hyvää loppiaista vaikka Keskustaa pitäisi vainota.
Olen itse siinäkin eriläinen. En ole koskaan toivottanut edes hyvää päivää itselleni. HO HOO, HO HOO!
Olen itse siinäkin eriläinen. En ole koskaan toivottanut edes hyvää päivää itselleni. HO HOO, HO HOO!
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kovilla on äärimmäisen vittumaisen vanhuksen turvonnut pää.
Ei anna Keskusta yön, ei päivän rauhaa. VOI VOI, VOI VOI!
Kovilla on äärimmäisen vittumaisen vanhuksen ossin turvonnut pää. Ei anna Keskusta yön, ei päivän rauhaa. VOI VOI VOI VOI VOI VOI VOOOOI VOI VOI.
Otit sitten taas Perhon ekin "työn alle"? Alastonkuvia et enää postaa, etkä esiinny kauhtuneissa ja pesemättömissä alushousuissa?
HOH HOH HOH
http://www.hutikkayr.com/kuvat/14eu/06.jpg
HOH HOH HOH RIMPULA HOH HOH HOH
Sotilas se on Ossi. Pitkä, salskea sotilas. Evp:näkin vielä oikein sotilaan tukkakin. Todellinen johtaja ulkoisestikin.
Avasit sitten Sipilän mitalikahveista, tosi fiksusti.
Avasit sitten Sipilästä ja "pojista".
Muista kuitenkin, että vain ja ainoastaan Sinä olet esitellyt eltaantunutta ruhoasi täällä ja esiintynyt paskaisissa ja risoissa alushousuissa.
"Kauneus" on toki katsojan silmissä, mutta iän myötä rumuus yleensä lisääntyy.
Tänään Jombe, se Mkva on viestitellyt Sipilän kahveista ani varhain nikillä ekekekekekek.
Kyllä rapistunutta muinaisjäännöstä ottaa turvonneeseen pattiin kovasti kun ei uni meinaa tihrusimmuun tulla.
Rapistunut muinaisjäännös ossia ottaa kovasti virtsan täyttäämään pattiin ja ei pysty katkeruudeltaan edes nukkumaan. Jo aikaiseen aamuyöstä alkaa lapioimaan sontaa sairaasta sisimmästään. Pakkomielle juoppohulluus pahenee päivä päivältä.
siihennähden terve mies ??
Tuskin kapi tai kukaan muukaan tänne on aamulla ennen sinua ehättänyt. Sinulta on taas mennyt yö kapi mielessä ja siitä piti tulla kertomaan muiden vielä nukkuessa. Monella samanlaisella räkytyksellä. Ei tuollainen ole vähäisimmänkään terveen miehen käytöstä.
Sinun täytyy olla ypöyksinäinen raukka. Ja hyvin sairas. Jos lähelläsi olisi yksikään elämäsi tunteva, olisi hän säälistä jotain tehnyt hyväksesi. Kertonut sinusta viranomaisille ja ne olisivat vieneet sinut laitoshoitoon.
Mitäs nuo viestisi Sipilän mitalikahveista kertovat Sinusta HHMkva-V:ni?
Se on Johtajuutta. Johtajan pitää ajatella tärkeimpiä asioita öisinkin. On oltava aamuvarhaisella valmis Johtamaan. Johtajalla on pitkä kokemus Johtamisesta. Aina on hyvää tulosta tullut. Armeijassakin. Tulee täälläkin. Niillä samoilla Johtamismenetelmillä, jotka vain Johtaja hallitsee.
Johtaja jolla ei ole yhtään johdettavaa niinkuin tällä itsensä korotteneella ääliöllä. Tuommoinen surkimus ei ikinä ole johtanut mitään eikä tule johtamaan.