Euroopalla edessä paljon uhreja
Isis suunnittelee spektaakkelimaisia iskuja Eurooppaan:
http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/isis_huippusalainen_ohjelma_paljastui-45102
Isis:n huippusalainen ohje paljastui
10
103
Vastaukset
- pelottaa.ja.oksettaa
emme lue poliittisia linkkejä ja sitäpaitsi, miten joku tietää ohjeen salaustason ('huippusalainen')? onko daeshilla montakin eri salausluokkaa?
- okkigaam
On todella kauhistuttavaa huomata että "harjoitus" Kohdistuu niihin joita kaikkein eniten pitäisi suojella. Jo tämä kertoo heidän luonteensa kieroutumisesta, kun lapsesta asti on koetettu iskostaa ( joukko) raiskauksen olevan se miehen sankari teko.Joka samala todistaa suuren osan heistä olevan piilo homoja. Mitä sillä saa aikaan, halveksuntaa, pelkoa väkivallasta ja kaiken lisäksi raukkamainen teko. Porukalla hyökätä uhrien kimppuun. Meidän nuorilla naisilla ei ole muuta vaihtoehtoa edessä, kun lähteä niille itsepuolustus kursseille ja todeta ettei mikään, kukaan, koskaan, saa alistaa kansaa joka haluaa elää vapaassa maassa, vapaasti. Ne sisnisilmäiset pellava päät, jotka ehdoin tahdoin haluavat tutustua näihin raiskaajiin, tietäkööt mikä on heidän tulevaisuutensa, varoitan, älkää uskoko mihinkään, variksen valoihin. Nekin jotka eivät usko-> laittakaa kiittimet ristiin ja pyytäkä rajoilemme suojelusta. Sillä ajatus on jo energiaa.
- aw34et
Tottahan toki niissä on homoja aivan saman verran kuin länsimaissakin ja koska homous on sielläpäin kuolemalla rankaistava ominaisuus niin tämä aiheuttaa lieveilmiönä kaikenlaista pahuutta. Luulempa että johtavat tahot sielläpäin jopa ymmärtävät tämän ja käyttävät sitä hyväkseen.
- AjanKysymys
Ja tässä uudenvuodenyön tapahtumiin liittyen:
http://markusjansson.blogspot.com.es/2016/01/isis-teki-jo-koeiskuja-ympari-eurooppaa.html
Poliisikin sanoi, että tuo vaikutti organisoidulta. Jos tuollainen lössi olisi halunnut kunnolla vahingoittaa väestöä, olisi se siihen pystynyt ihan puukoillakin. Ehkäpä kyseessä oli todellakin testi ennen varsinaisia pippaloita.- AjanKysymys
Uudenvuoden tapahtumissa kyseessä lienee ilmiö nimeltä "taharrush gamea", joka on tuttu juttu Lähi-idässä ja Pohjois-Afrikassa. Mieslössit ahdistelevat ja jopa raiskaavat naisia varsinkin isompien kokoontumisten yhteydessä. On nyt ilmeisesti rantautunut Suomeenkin. Noh, vappunahan se nähdään.
http://www.breitbart.com/london/2016/01/10/german-authorities-fear-repeat-of-cologne-as-taharrush-comes-to-europe/
http://mvlehti.net/2016/01/10/eurooppaan-on-rantautunut-taharrush-gamea-muhamettilaismiesten-suurella-joukolla-harrastama-seksuaalinen-hairinta-joka-usein-johtaa-myos-raiskaamiseen/ - dyjyed
Sitä minä itekkin olen miettiny, että se olisi joku testi?
Ennen oikeita pippaloita.
Pahoin pelkään!
Että kun tässä kevät koittaa, ja ilmat lämpenee.
Niin jotain odottamonta tulee tapahtumaan vielä näitten pakolaisten johdosta täällä meillä Suomessa.
Ja siitä minä olen täysin varma, että sitä jotain tulee tapahtumaan..
- kgktkhigk
Mun veikkaus on että tänävuonna tapahtuu jonkunlainen terroriteko suomessa.
- abradakabra
Anarkiaa....hoohaa...disorderia ja tumulttia....haahhahahaaaa
- TotuusVapauttaa2016
Invaasiota selvitetään hyvin seuraavassa https://www.youtube.com/watch?v=WBWjcQq09-Y
- outoja-ovat-kyllä
Sillä porukalla ei ole muuta huippusalaista kun rikollinen mieli ja teot. He ovat yhteiskuntien vihollinen ja yhteiskunnat tulevat lopettamaan sellaisen mätäpaiseen.
Se että politiikot eivät ihmettele pakolaisten perheitä ( miehiä miehiä miehiä) on ihmeellistä. Miten ne perheet voivat olla pelkkiä miehiä? Jokaisessa pakoilaiskuvassa on pelkkiä miehiä. Jos joku nainen lapsineen on siellä välissä, niin se on minimaalista ja harvinaista.
Miesperheet ovat jotakin outoa näin länsimaalaiselle ihmiselle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038192- 1105743
- 555171
- 2875168
- 773813
- 583021
- 662737
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452481