Turun yliopiston asuntola Rehtorinpellonkatu

Huomattiinkos mitään outoa maanantain ja tiistain välisenä yönä?
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

????

Äänestä

????

Äänestä

En tiedä

Äänestä

Eikait.

Äänestä
  • Se kolmen nuoren opiskelijanaisen alaston viuhahdus talonympäri oli kuuleman mukaan jatkojen nolo känniääliö päähänpisto.

    Kaveri asuu kyseisessä talossa ja kiroskeli jälkeenpäin kun ei sattunut olemaan kännyä taskussa kun oli pihalla ja näki kyseisen tempauksen olisi saanut hyvää rannematskua videolle kun kolme posliiniksi ajeltua opiskelija naisenalkua juoksee pakkasessa rinnat heiluen :)

    Äänestä

Harmi ku ei sattunu matuja paikalle...

Äänestä

Jaahas

Äänestä

Ok.

Äänestä

Asuin Turun YO-talon 7. kerroksessa 80-luvulla ja minulla oli usein nais(yö)vieraita. Jos joku olisi ollut posliini, olisin varmaankin jättänyt naimisen kokonaan väliin.

Äänestä

Ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohikulkijoita kirjoitti:

Huomattiinkos mitään outoa maanantain ja tiistain välisenä yönä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu