ei muuta kuin osoitettaan, ja sanominen, että sieltä saatte rahaa ja ruokaa. mikä se tarjan ja penan osoite olikaan ?
samoin vihreitten portaille anomaan almua.
samoin vihreitten portaille anomaan almua.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Halosen Tarjan ja Penan tulot 370 000 €
Osoite on Pankkolan metsätie 2. Talo on ison puupinon takana.
Nyt he Seta-Sipilän kutsumia, ruokkikoon nyt hän
Maataloustukiainen muka ovela.
Setailaisuudenkin yrittää vierittää muitten harmiksi.
Pers`aukko huvikäyttöön.
Eikös nyt ole syöttiläspaskanaamojen hallitus, pääministerinä toteemitollisko Juha Sipilä, tuo ääliö, joka ei tiedä politiikasta ja demokratiasta enempää kuin Soinin sika maataloustuista.
Kepulandian ja varsinkin Tolliskomaan maatalous- yms. tuista voi vapaasti leikata 3000 miljoonaa euroa.
Vetoomus kaikille järkeville ihmisille: Älkää hyvät ihmiset ostako mitään mitä nämä maatalousSYÖTTILÄÄT TEKEVÄT, EI SIIS MITÄÄN TUOTTEITA EIKÄ PALVELUKSIA!
Joka ikisestä Valion tuotteesta menee osa rikollisjärjestölle nimeltään Suomen Keskusta, samoin lähes kaikista elintarvikkeista, siis kotimaisista. Osta tuontielintarvikkeita! Paskanaamojen elättäminen saa jäädä.
Onko maataloustukiainen SETA lainen ?
En tietenkään osta! Boikotissa siitä asti kun edellinen kepupääministeri uunipottu Vanhanen teki mainos iskunsa palkitakseen kepu rahoittaja Valiota.
Niin..mitä et osta. Eikö sulla ole rahaa ostaa ?
Kai kaljatölkin saat joskus ostettua. Sen kanssa illan istut täällä.
Ainakin kirjoituksista päätellen.