Hämeenkyrön murhaajat mustalaisia

Hämeenkyrön murhaajat, jotka varastivat myös eläkeläisen auton, ovat mustalaisia.

500 vuotta ovat saaneet aikaa kotoutua, mutta eivät ole kotoutuneet.
9184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

.. eivätkä suomalaiset oppineet.

Ennen laitettiin naruun kiikkumaan.

Äänestä
  • Onko se laki kumottu, jossa sai mustalaisen tappaa ilman seuramuksia. Oli aikanaan
    voimassa Ruotsi-Suomessa.

    Äänestä


Niistä sai jopa joskus aikaisemmin tapporahan. Ruotsissa pidempään kuin täällä, joten livahtivat tänne.

Äänestä

juu tapporahaa maksettiin. ilmeisesti oli liian pieni kun selvisivät. hyvin kotoutuneet viidessäsataavuodessa, alunperin kotoisin sieltä joukkoraiskaajien maasta eli vinkuintiasta, tai nyk. Pakistanista, ei tarvitse ihmetellä horttokaalojen touhuja kun seuraa näitä kahta valtiota Intiaa ja Pakistania, m,olemmat hulluja täynnä, Pakistan vielä muslimihulluja.

Äänestä
  • Tamara Lund aikanaan otti kantaa mustalaisten kultuuriin sen verran, että työnteko ei siihen kuulu, mutta ilman verikostoa ei kuulemma ole mustalaisuutta.

    Äänestä

Nokialta on lyhyt matka. Itse epäilin ensin näitä vähän tuorreempia loisia, mutta se paljasti kun oli naisia mukana.

Äänestä

Kylläpä tämä vähemmistö on sitten aina julkisuudessa ja pahoissa teoissa,antaisivat ihmisten olla rauhassa,vanhuksien ja puolustuskyvyttömien kimpussa aina porukalla :(

Äänestä

No, no! Ne on olleet täällä 500v. Somalit on olleet 25v . Kyllä ne kohta kilpailee tilastossa, itse asiassa jo nyt.
Irakilaiset tulee näyttämään närhen munat. Panee jonoon rikoksesta rikokseen. Ei tartte täysihoitokustannuksia kummastella. Toki Kongo vielä suhteellisesti hakkaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustlaisetMurhasi kirjoitti:

Hämeenkyrön murhaajat, jotka varastivat myös eläkeläisen auton, ovat mustalaisia.

500 vuotta ovat saaneet aikaa kotoutua, mutta eivät ole kotoutuneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu