USA alkanut tapattaa omaa kansaansa. Sitä seuraa Eurooppa. Ensin lähtevät kodittomat kaduilta ja muut "ei niin toivotut" yksilöt, joita on jo viety lukemattomiin Fema leireihin. USA on lähes kaikkien terrori-iskujen takana, jotta on voinut rauhassa toteuttaa suunnitelmiaan Uudesta maailmanjärjestyksestä, jossa hengissä pysyvät vain rikkaimmat eliittiin kuuluvat ihmiset. Uusi maailmanjärjestys on lähes sama kuin NatsiSaksa, mutta suuremmassa mittakaavassa. Usa ja Eurooppa haluaa ottaa aseet ihmisiltä pois uusien aselakien myötä. Syynä on oikeasti se, ettei ihmiset pysty enää vastustamaan hallitusten joukkoja, kun se hetki koittaa, että pitäisi lähteä heidän mukaansa kohti Fema leirejä. Näistä asioista Suomen hallitus ei ole puhunut sanaakaan, koska siellä on johdossa juuri sellainen eliitti, joka on ilmeisesti itse mukana touhun takana. Sipilä on monimiljönääri ja Stubb on puhunut Uudesta maailmanjärjestyksestä viattomasti sivulauseissa (mukamas hyvänä asiana, vaikka se tekee ihmisistä joko orjia tai murhaa heidät femaleireillä paremman ihmisaineksen tieltä). Taisi Kataisen kanssa stubbi osallistua aikoinaan myös eliitin Bilderbergiin, jossa NWO suunnitelmia kai suunniteltiin. Natsiajat ovat tulossa ja ihmiset ovat tiedon pimennossa.
https://www.youtube.com/watch?v=wpD6hDOe71A
https://www.youtube.com/watch?v=8TcMC7ZQ_6w
Euroopan tulevat keskitysleirit;
https://www.youtube.com/watch?v=wS6oGLt_LuA
USA, Eurooppa keskitysleirejä rakennettu nyt juuri
5
164
Vastaukset
- Politiikkaonpaskaa
Kaikki politiikka on paskaa
- kunhanmietinvaan
Vain järjetön ja tuhoava.
Ymmärrän, että tuntuu turhauttavalta seurata typeriä ihmisiä jotka ahneuksissaan rohmuavat itselleen verovaroista ja yhteiskunnan veroista / voimavaroista.
Yhteisten asioiden hoito = politiikkaa.
Jopa mielipiteesi on politiikkaa koska kommentoit yhteisiä asioita.
Ihmiskunta on yhteisö jota pitäisi ohjata siten, että rikollisuus ei rehota eikä pahuus ota valtaa. Ihmisillä on oikeus elää omassa kotimaassaan rauhassa. Sen häiritsijöitä tulisi rangaista ( oli se sitten verotus tai ulkopuolelta tuleva häiriö).
- Palstoille
Mielenkiintoista! Miten Fema-leirien olemassaolon saisi median palstoille, että tieto niista leviäisi julkiseen keskusteluun? Stillerin ajankohtaisohjelma olisi mielestäni yksi foorumi keskustelun aloittamiselle?
Kiinnostusta varmasti läytyisi, kun vaan media tekisi aloitteen. - jessefani
Katsokaa" watch the hawks", RT- kanavalta, toimittajina mm.Tyrel Ventura ja Sean Stone.
- jjjjjjjjjjjjjjjjjjji
järkyttävää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kela tukee virallisesti Pride-liikettä
Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k353767Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet501687- 731369
Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen751201Hitaille omat kassat
Kassoilla hidastelevat ärsyttävät. Menee heti loppupäivä pilalle, kun kauppareissu kestää hidastelijoiden takia. Näille1721057Ensimmäisenä Helluntaina ei uudelleen kastettu KETÄÄN!
Raamattu kertoo, että Helluntaina kastettiin. Mutta vaikka Raamattu ei erikseen kerro tiedän VARMASTI Ettei6911051- 84925
Olisit ollut niin
Minunlaiseni. Ehkä se on helmpompi kun emme kohtaa. Kipeältä se tuntui ettet valinnut minua40829Mitä yhteistä sinulla
on kaivattusi kanssa? Sama musiikkimaku, tai huumorintaju, tai ehkä työpaikka? Vai ettekö tunne vielä niin hyvin?49781- 39750