USA alkanut tapattaa omaa kansaansa. Sitä seuraa Eurooppa. Ensin lähtevät kodittomat kaduilta ja muut "ei niin toivotut" yksilöt, joita on jo viety lukemattomiin Fema leireihin. USA on lähes kaikkien terrori-iskujen takana, jotta on voinut rauhassa toteuttaa suunnitelmiaan Uudesta maailmanjärjestyksestä, jossa hengissä pysyvät vain rikkaimmat eliittiin kuuluvat ihmiset. Uusi maailmanjärjestys on lähes sama kuin NatsiSaksa, mutta suuremmassa mittakaavassa. Usa ja Eurooppa haluaa ottaa aseet ihmisiltä pois uusien aselakien myötä. Syynä on oikeasti se, ettei ihmiset pysty enää vastustamaan hallitusten joukkoja, kun se hetki koittaa, että pitäisi lähteä heidän mukaansa kohti Fema leirejä. Näistä asioista Suomen hallitus ei ole puhunut sanaakaan, koska siellä on johdossa juuri sellainen eliitti, joka on ilmeisesti itse mukana touhun takana. Sipilä on monimiljönääri ja Stubb on puhunut Uudesta maailmanjärjestyksestä viattomasti sivulauseissa (mukamas hyvänä asiana, vaikka se tekee ihmisistä joko orjia tai murhaa heidät femaleireillä paremman ihmisaineksen tieltä). Taisi Kataisen kanssa stubbi osallistua aikoinaan myös eliitin Bilderbergiin, jossa NWO suunnitelmia kai suunniteltiin. Natsiajat ovat tulossa ja ihmiset ovat tiedon pimennossa.
https://www.youtube.com/watch?v=wpD6hDOe71A
https://www.youtube.com/watch?v=8TcMC7ZQ_6w
Euroopan tulevat keskitysleirit;
https://www.youtube.com/watch?v=wS6oGLt_LuA
USA, Eurooppa keskitysleirejä rakennettu nyt juuri
5
140
Vastaukset
- Politiikkaonpaskaa
Kaikki politiikka on paskaa
- kunhanmietinvaan
Vain järjetön ja tuhoava.
Ymmärrän, että tuntuu turhauttavalta seurata typeriä ihmisiä jotka ahneuksissaan rohmuavat itselleen verovaroista ja yhteiskunnan veroista / voimavaroista.
Yhteisten asioiden hoito = politiikkaa.
Jopa mielipiteesi on politiikkaa koska kommentoit yhteisiä asioita.
Ihmiskunta on yhteisö jota pitäisi ohjata siten, että rikollisuus ei rehota eikä pahuus ota valtaa. Ihmisillä on oikeus elää omassa kotimaassaan rauhassa. Sen häiritsijöitä tulisi rangaista ( oli se sitten verotus tai ulkopuolelta tuleva häiriö).
- Palstoille
Mielenkiintoista! Miten Fema-leirien olemassaolon saisi median palstoille, että tieto niista leviäisi julkiseen keskusteluun? Stillerin ajankohtaisohjelma olisi mielestäni yksi foorumi keskustelun aloittamiselle?
Kiinnostusta varmasti läytyisi, kun vaan media tekisi aloitteen. - jessefani
Katsokaa" watch the hawks", RT- kanavalta, toimittajina mm.Tyrel Ventura ja Sean Stone.
- jjjjjjjjjjjjjjjjjjji
järkyttävää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1275715
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3952499- 1312410
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv42042- 56976
- 10972
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍8952- 51872
- 76795
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101765