Piirainen Pääministeriksi heti!

Ja Sipilä jalkapuuhun torille häpeämään.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Näin on. Yksikään jokavuotinen thaimaan ryyppy ja pikkupimujen panoreissu ei saa vaarantua!

Äänestä
  • Älä. Onkos niillä semmoisiakin reissuja? Katos vaan. Enpä ole kuullutkaan.

    Äänestä

Olisi anargia kohta. Sakkinsa luulee että kaikki on saatavaa vain.

Äänestä
  • Mikä on anargia? Onko se samaa kuin orkasmi?

    Äänestä

  • Kiinnostaisi kirjoitti:

    Mikä on anargia? Onko se samaa kuin orkasmi?

    Se on samaa.
    Kommari orgasmi.
    Esitetty vain hieonosti kaunokirjoituksella.

    Äänestä

kyllä, tulisi ryhtiä ja päättäväisyyttä suomen asioihin kun piirainen laittaisi asiat kuntoon. sipilä joutaa nysväämään kakkaraansa, idioottimainen vatulaattori.

Äänestä

Piirainen on mies paikallaan. Erinomainen Ay- johtaja. Täyttäisi kyllä Sipilänkin saappaat helposti. Joten mikäpä siinä, Marko pääministerinkin hommia hoitamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huuto_äänestys kirjoitti:

Ja Sipilä jalkapuuhun torille häpeämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu