David Jones jätti perintöä 180 M euroa

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016011320952887_vi.shtml

60 milj. € jokaiselle - kyllä sillä hyvin lopun elämää tulee toimeen, kun ei liiaksi tuhlaile ja jaa kaikille tuttaville rahojaan.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Davidin leski panee nyt haisemaan. Samoin kakarat.

Äänestä

Nyt on yksi pullistelija vähemmän.

Äänestä
  • Pullistelija? Joka eli omilla tienesteillään - ei sossun rahoilla.

    Äänestä

Iman rouvalla on nyt takuulla jonoksi asti kosijoita.

Äänestä

Iman rouva. Tällä sompulla oli tytär tai on amerikkalaisen koripalloilijan kanssa, ilmeisesti meni naimisiin, että sai työluvan amerikkoihin.Tyttöparka vaan näytti ihan koripalloilijafaijaltaan ja oli lihava tai hieman tukevahko. Iman haukkui ja nimitteli omaa lastaan päin naamaa f***n lihavaksi ja rumaksi. Sattuneesta syystä tytär ei siis halua nähdä äitiään enää ikinä. Mutta ehkä raha lämmittää kylmää ämmäää.

Äänestä
  • Olipa tieto.

    Äänestä

David tuhkattiin ilman hautajaisia omasta tahdostaan. En vieläkään voi uskoa että hän on poissa.

Äänestä

Niin elämässä on jotain kohtuullisuutta, kun rikkaatkin kuolevat - kuka minkäkin ikäisenä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DavidJonesPerintö kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016011320952887_vi.shtml

60 milj. € jokaiselle - kyllä sillä hyvin lopun elämää tulee toimeen, kun ei liiaksi tuhlaile ja jaa kaikille tuttaville rahojaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu