Mitä sanoo Jari Tervo nyt ?

Oliko Saksassa ja Suomessa tapahtunut sitä pakkosiedätystä, mitä tämä roskaväki kipeästi kaipaa ?? Onko oikein, että rasisteja massaraiskataan pitkin turuja ja toreja ympäri Eurooppaa.

Tietysti on?
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mitähän tuokin sepustus tarkoittaa?

Äänestä
  • Siinähän tuo luki.

    Äänestä

että Jari Tervo on serkkuavioliiton seuraus joten yritetään ymmärtää asiaa.

Äänestä
  • Aivoihin tuo sähköisku olisi pitänyt antaa jo ajat sitten. Mitä ihminen tekee terveellä sydämellä kun korvienväli on mädäntynyt.

    Äänestä

Mutta jos asennetaan tahdistin, niin sen asetuksia voi muuttaa tietokoneen avulla ilman fyysistä yhteyttä. Siis aivan ihon lävitse. Rytmihäiriöitä voidaan niin ehkäistä hyvin tehokkaasti.

Äänestä

Toivottavasti ei tule uutisia lukiessa rytmihäiriöitä.

Äänestä

Tervo on tyypillinen alemmuuskompleksista kärsivä juntti.

Yrittää olla jotenkin muita ylempänä, ja kun ei siihen muuten pysty yrittää sitä mokuilemalla.

Tekee itsestään pellen. Juoppopelle se on aina ollutkin.

Äänestä
  • Jari Tervo on fiksu tyyppi. Hyvin kaukana juntista.

    Äänestä

  • Fiksu jollain tavalla ehkä. Matinkylän ostaripubeista voi sitten kysyä tuosta juntin määritelmästä ...Mikä se sellainen juntti on ? Onko räyhäävä muille pottuileva känniläinen juntti ?

    Äänestä

  • Junttila kirjoitti:

    Fiksu jollain tavalla ehkä. Matinkylän ostaripubeista voi sitten kysyä tuosta juntin määritelmästä ...Mikä se sellainen juntti on ? Onko räyhäävä muille pottuileva känniläinen juntti ?

    Pojat kertovat kylillä, että on se Tervo saanut nekkuunsakin tietyssä pubissa auottuaan päätään tyypeille, jotka eivät kavahtaneetkaan "uhrinsa" julkkiskirjailijan statusta.

    Keskustan juppimestoissahan tuollaiset henkilöt voivat tietysti huudella joillekin slim fit-pukeutujapojille, jotka eivät uskalla pistää takaisin, kun toinen on vallan kirjailija ja telkkarissa ja kaikkea.

    Äänestä

Onko tämä raisksus tätä päivää. Suomessa ja muualla maailmassa on tapahtunut ja tapahtuu paljon raiskauksia ja pahoinpitelyjä ihan maanmiesten tekeminä.
Ei ne nyt ole alkaneet, vaan lisääntyneet tietysti jossakin määrin.

Äänestä
  • Harvoin kai 50 päistä äijälaumaa ollut yhden naisen kimpussa. Kyllä tuo on rikastamista tai sitä naisten pakkosiedättämistä mitä tämä jali telvo toivoi. Kun sormi pilluun vilahtaa, niin matu rasistia siedättää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Massaraiskaukset kirjoitti:

Oliko Saksassa ja Suomessa tapahtunut sitä pakkosiedätystä, mitä tämä roskaväki kipeästi kaipaa ?? Onko oikein, että rasisteja massaraiskataan pitkin turuja ja toreja ympäri Eurooppaa.

Tietysti on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu