Keskustan miehiä mielivä saitilla

Keskustan miehiä mielivä saittilainen mellastaa täällä. Erityisen "lätkässä" näyttääolevan Sipilään ja Ossiin.
Ruosinkielessä on tuollaista hyvin kuvaava sana "karlgalen". Paremmin kuvaava kuin suomeksi sanottuna.
Ossikin varmaan vähän pelkää, mutta on vissiin niin helvetin vahva, ettei väkisinmakaaminen ole edes mahdollista.
1455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ressukat eilen illallakin ulvoivat kaipuutaan palstalla, jälkeen puolen yönkin visitoivat täällä nähdäkseen rakkaan johtajansa

Äänestä

  • Kyllä tuo Ossin kaipuu on Jombella kova kun pitää kuusikin viestiä samalla avauksella rustata.

    Äänestä

  • ossi käyttää prepaidia ei uskalla ottaa tavallista käyttöliittymää ja on myös yhteystietonsa salannut. Puskaryssä se on.

    Äänestä

  • CCI kirjoitti:

    ossi käyttää prepaidia ei uskalla ottaa tavallista käyttöliittymää ja on myös yhteystietonsa salannut. Puskaryssä se on.

    Kovasti olet mielitietystäsi kiihottunut.

    Äänestä

Avaaja eli johtaja se täällä jatkuvasti miesten pyllyistä jauhaa ja suurimpana seksuaalisena kiihokkeenaan 80 vuotias eläkeläismies, tämän munakarvat ja kalsarit.

Äänestä

Eikai vain tämä sipilän, majurin ym ihailija ole kiimainen nainen ?

Äänestä
  • Sekään ei kai ole poissuljettua. Mutta pitkään on kiima kestänyt. Ainakin toistakymmentä vuotta.

    Äänestä

  • Saunakuvasta ei ainakaan kiistattomasti voinut todeta sukupuolta. Piliä ei näkynyt ja voihan naisellakin olla parta.

    Äänestä

  • Jombenidolijohtajalt kirjoitti:

    Saunakuvasta ei ainakaan kiistattomasti voinut todeta sukupuolta. Piliä ei näkynyt ja voihan naisellakin olla parta.

    Johtajalla tapansa mukaan taas miesten pilit mielessä.

    Äänestä

Tuo "karlgalen" on samalla myös Keskustan nielijä, joskin hieman eri merkityksessä.

Äänestä

Luulis tsadilaisvanhuksella olevan muutakin tekemistä kuin jahdata eläviä ja kuolleita Keskustan ihmisiä täällä.

Äänestä

Mkva-Jombe tuli kuvallisella nikillään leikkimään muka politiikan huipputepatööriä oltuaan puskassa monta päivää.
Onkohan täällä vielä joku niin tyhmä, ettei Mr Munakarvan touhua tajua.

Äänestä
  • Pystyyn Kuollut, Mielipidepankki ja Munakarva_Jombe ovat pitkällä aikavälillä tarkasteltuna symbioosissa.
    En usko, että saunakuvan tarkoitus oli houkutella "mehiläisiä hunajapurkille", mutta mistäpä sen tietää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jombenidolijohtajisto kirjoitti:

Keskustan miehiä mielivä saittilainen mellastaa täällä. Erityisen "lätkässä" näyttääolevan Sipilään ja Ossiin.
Ruosinkielessä on tuollaista hyvin kuvaava sana "karlgalen". Paremmin kuvaava kuin suomeksi sanottuna.
Ossikin varmaan vähän pelkää, mutta on vissiin niin helvetin vahva, ettei väkisinmakaaminen ole edes mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu