Evoluutio on evoluutiota. Siinä ei ole vikaa. Lääkäri on puoskari ja diagnoosi on rahastusta varten.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Amen
olen homonen, siksi aamenen ääntelen. Tulen, men, kaapista ulos ja sanon sen:
- Olen Lahdesta ja harras uskovainen. Helpotti .
Polpotti, ateisti.
https://www.google.fi/#q=pol pot
Älä sitten ota puudutusta kun seuraavan kerran käyt hammaslääkärillä. Tai älä edes mene hammaslääkärille kun hampaasi tulee kipeäksi.
Kekek. Etkö pysty parempaan? Ai niin. Sullahan olikin evoluutioaivot. Onneks et loukkaannu. Sähän oot pelkkää ainetta :D
Hyvin riittää kekeken vastaus sun kaltaiselle hihhulille. Veikkaan ett seuraavan kerran kuiteski ryömit häpeissään lääkärille ku rukoukset eivät auta :)
Tulit sitten taas tänne provosoimaan ja pilkkaamaan, jotta voit sitten lentää takaisin sinne uskovaispalstalle kertomaan miten pahoja ateistit ovat. Sama vanha kaava sinulla.
Mulla on vain yks tärkee mesitsi:
! HERÄÄ SUOMI !
ex-adam-and-eve (pölli kävi, ateistia epäillään)
Kekek: "Älä sitten ota puudutusta kun seuraavan kerran käyt hammaslääkärillä. Tai älä edes mene hammaslääkärille kun hampaasi tulee kipeäksi."
Ellei lekru puoskaroi eikä ole ahne, meillä saattaa olla vielä hitunen toivoa. Tarkoittaa sanoa, ettei evil-uutiota ole :D
ATEISMI opettaa: Ihminen on vain eläin. Eläimeksi alennettu ihminen pelastaa hengenvaarasta koiransa ja jättää kurjan naapurinsa delaamaan. On korkea aika HERÄTÄ! (Kts. alk. 22:25).
https://www.youtube.com/watch?v=U0u3-2CGOMQ&feature=youtu.be&t=22m25s
Näitä lukiessa tuntuu että jotkut ihmiset ovat kasveja :)
Miten eka kasvi syntyi? Ateistit ovat täynnä tietoa, mutta mikseivät he tiedä miten kuu ja eka solu syntyivät?