Saittikepulaisten edustus heikohkoa,

ei näytä saitilla melskaavan kuin vanhuudenhöppänä Härkönen ja ilotulitekaupassa nokkiinsa ottanut Jape.
Otan osaa.
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...ei ole samoin. Me keskustalaiset olemme fiksua, avarakatseista porukkaa ja annamme mielellämme myös sinulle ja miksei myös melskaajille tilaa täällä meidän ikiomalla suomen suosituimmalla poliittisella saitilla.

Joten anna palaa, kyllä me sen kestämme. Hyvää ja onnellisempaa uutta vuotta 2005. Uskoo Suomen Keskusta ja kaikki sen kannattajat ja äänestäjäkunta

Äänestä
  • Se kuitenkin on faktaa, että kepun kannatus laskee koko ajan.
    Ei siinä auta pelkkä uskominen tai Suomenmaan kirjoitusten lukeminen.
    Tarttis tehdäkin jotain..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun... kirjoitti:

ei näytä saitilla melskaavan kuin vanhuudenhöppänä Härkönen ja ilotulitekaupassa nokkiinsa ottanut Jape.
Otan osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu