olette te sitten minkä puolueen ihmisiä tahansa. Teidän tapaisten ääliöiden takia tästä maasta on nopeasti tulossa mamuhelvetti.
Te suvaitsevaiset hölmöt olette tuhonneet maan
terveisiä-Etelä-Savosta
854
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei ole tyhmempää apinaa kuin punavihreästalinistihyysäri joka maailmanparannusprojetissaan haluaa että maahan muuttaa 1 250 000 loisijaa maailman primitiivisimmistä muslimimaista kulttuuria rikastamaan.
Kun te pilkkaatte suvaitsevaisia, te pilkkaatte presidenttiä:
"Presidentti sanoo halunneensa puhua asiasta myös siksi, että nopeita toimia vaativat kansalaiset ymmärtäisivät, että heidän vaatimansa toimet ovat kansainvälisten sopimusten vastaisia".
http://yle.fi/uutiset/presidentti_niinisto_selvensi_puhettaan_ylelle_huolena_se_vastaavatko_eri_maiden_toimenpiteet_kansainvalista_oikeutta/8652821
Kukaan ei halua tänne miljoonaa loisijaa, ei edes se kuvitteellinen äärisuvakki. Aloittaja näkyykin olevan Etelä-Savosta, tuolta Suomen Arkansasista ja arvatenkin Haukivuorelta, joka on suomalainen versio Ozark-vuorten banjoiluseudusta. Röh röh, quirrkk quirrkk!
Tulemme näkemään että sopimukset muuttuvat, tai sitten niitä ei enää noudateta.
Nuorisopullistuma tulee tuhoamaan Euroopan, ainakin ne maat, jotka eivät valmistaudu ja suojaa itseään.
Voin hyvin kuvitella, millainen "mamuhelvetti" on Etelä-Savossa - heh, onpa uskottavat jutut ap:lla :)
Suvaitsevaiset haluavat pelastaa maailman muuttamalla auttajamaan afrikkalaiseksi kehitysmaaksi, joka ei enään pysty auttamaan itseään eikä ketään muuutakaan koko muussa maailmassa.
Ihmettelen samaa, sillä miten nuo punavihreät lihavat vähäpojat ja keppiheppatytöt kuvittelevat selviävänsä arjesta, nytkin kuppaavat sosiaaliturvana verovaroja.
Miten käy kun ei ole enää mistä jakaa?
Mutta valtiohan kulut maksaa. Ei se keneltäkään ole pois!
Ja nyt ituja syömään...
Olen samaa mieltä. Tiesin itseasiassa jo 15 vuotta sitten, että jos tämä pakolaispolitiikka jatkuu, niin siitä ei hyvää seuraa.
Nykyaikana nuo aikoinaan tehdyt kansainväliset sopimukset ovat täysin järjen vastaisia Euroopalle.
Pakolaiset tulee kääntää Välimerellä jo takaisin lähtörannikolle. Sotalaivat kehiin tutkineen siis !
Se olisi halvin ratkaisu Eurooppalaisille. Turkkiin miljardien syytäminen on turhaa. EU voi lyödä Turkin vaikka kauppasaartoon, jos salakuljetuspuuhailu ei siellä lopu.