Nasima Razmyar päättelee: Akseli Gallen-Kallelan taulussa Väinämöinen havittelee alastonta Aino-neitoa. Suomalaisissa on siis sisäänrakennettuna seksuaalinen häirintä.
Nyt jännityksellä odotan kun hän ehkä näkee Uuno Turhapuro elokuvan.
Nasima Razmyar
92
1767
Vastaukset
- nasimaonviisasmuslimi
Karjalanpiirakka on naisen seksualisoimista. Nyt siitä on julkaistu postimerkkikin.
- muualla
Luuleeko se onneton että se taulu on valokuva kalevalan ajoilta. Suomalaiset ovat aina käsittäneet että Kalevala on kansantaru.
- Anonyymi
Ihme kun ei kielletä kyseistä taulua. Mamut kieltää kaiken ei suomi ole enää itsenäinen. Pirun mamut. Nasima joka paikassa puolustaa mamuja jos jengi ryöstäis niin huomaisko että mamuja on liikaa. Afgaani aivan väärässä ammatissa. Rikastu mamujen kustannuksella mutta asia painettiin villaisella ja sai pitää työpaikkansa. Normaali ahne paska muslimit on kaikki ahneita paskoja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihme kun ei kielletä kyseistä taulua. Mamut kieltää kaiken ei suomi ole enää itsenäinen. Pirun mamut. Nasima joka paikassa puolustaa mamuja jos jengi ryöstäis niin huomaisko että mamuja on liikaa. Afgaani aivan väärässä ammatissa. Rikastu mamujen kustannuksella mutta asia painettiin villaisella ja sai pitää työpaikkansa. Normaali ahne paska muslimit on kaikki ahneita paskoja.
Ja natina pyrkii eduskuntaan afgaani ei kuulu eduskuntaan. Oli marinin ryyppykaveri muuta takas afganistaniin ja ota mukaadi loisivat vanhempasi eivät ole päivääkään tehneet töitä suomessa ja haalii lisää mamuja suomeen. Tarkoitus on asuttaa suomi mustilla. Voi vittuuu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja natina pyrkii eduskuntaan afgaani ei kuulu eduskuntaan. Oli marinin ryyppykaveri muuta takas afganistaniin ja ota mukaadi loisivat vanhempasi eivät ole päivääkään tehneet töitä suomessa ja haalii lisää mamuja suomeen. Tarkoitus on asuttaa suomi mustilla. Voi vittuuu
Mitä rikollista puuhaa harrasti mamujen majoituksessa. Ei taidettu rangaista vaan rikastu. Kaikki mamut on rikollisia mutta väri suojelee. Afgaanit on terroristeja.
- Anonyymi
Kyllä nasima kerää paljon vihamiehiä rahaahneidella tyypillinen mamu käsi ojossa on rahan perään miten uskaltaa pimeässä kävellä. Ei joudu mistään vastuuseen kaikki herrat suojelee. Mutta jos minä toimin noin niin heti olisin vankilassa. Vitun afgaaniterrori on eduskunnassa voi vitttttuuuuuuu huijasi satoja tuhansia pakolaisilla ei siitäkään joutunut vastuuseen rosvo on pirulainen
- Anonyymi
Kun seksikulttuuri rantautui niin kaikki viittaa seksiin ja on peitettävä tai muunneltava. Siitä puhe mistä puute.
- esimerkkejä
Mites koko Suomi-neito sitäkin on ahdisteltu idästä ja lännestä.
- Räyhänturvaaja
Niin on ja onko ollut uskoton vai mikä kun yksi raaja on katkottu, nyt ainakin helmalliseen puettu vaikka jotkut Nazimat Helsingissä yrittää hameen alle välillä kurkkia
- voiherranjumala
Suomi karttana tosiaan on naisen muotoinen, tissit siinä jännästi länteen tyrkyllä. Selvästi joku suomalaisten maantieteellisgeneettinen piirre tämä naisen vartalon seksuaalisoiminen.
- ioddoitjed
Valitetaan tästä feminiimisestä piirteestä urakalla tasa-arvon nimessä, pitää saada maa jolla on housut. Päästään samalla Helsingistä nasimasta, viherkuplasta, suvakeista eroon
- niin.se.on.aina.ollut
Ja jos katsoo, niin Venäjä vetää Suomi-neitoa hanuriin.....
- Shemale
Tähän täytyy saada korjaus. Valloitetaan Ruotsilta kikkeli Vaasan korkeudelle. Silloin Suomi-shemale olisi edustuskelpoinen.
- Grönbacka
Mitäs se tuo mieleenne, kun katsotte Suomineidon ja Sveamamman ykseyttä
kartalta? Olen saanut alun hm. "pussissa" ja kulkeutunut hm, "pistintä" myöten Sveamamman hm. "kammioon". Sinne tupsahdin "kasvamaa" ;-D
- klyyvari
on siinä kyömynenäiselle noita-akalle ihmettelemistä.
- Sulaighuo
Kaikille muslimeille ns. seksuaalinen häirintä on normaalia, ja jota he jopa toivovat.
Sexsuaalinen kasvatus alkaa jo lapsena, jolloin karvaperseiset isät naittavat tyttärensä.
Tytöt usein alle 12w.
Kannattaa viedä tyttärenne(lapsenne) sinne vaikkapa Arabiemiraatteihin, siellä kerrotaan heti hinta, ja millaiseen perheeseen mahdollisuus. - NussimaRazizma
Mielestäni lukot ovat törkeän sovinistisia. Avaimen pitäisi olla ovessa pystyssä ja mukana kannettaisiin lukkopesää, joka sitten asetetaan avaimeen ja väännetään ovi auki. Avaimen voisi vielä värittää mustaksi, koska metalli muistuttaa etäisesti valkoista ja on näin ollen rasistinen.
- tavara_markkinat
Naima Rasia nyt näkee kaikessa viitteitä seksuaalisuudesta.
MUSTA TUNTUU että siitä puhe mistä puute.- Aarniokyttä
Jakorasia mikä jakorasia.
- Anonyymi
Aarniokyttä kirjoitti:
Jakorasia mikä jakorasia.
Eikös nazima ole tikattu umpeen hih sitähän se valittaa
- svekonazi
Nazima meni ruotsinkielisen eliittiin kuuluvan ukon kanssa avioon Svenska Klubbenilla. Ja on nopeasti oppinut halveksimaan aitosuomalaisuutta kunnon eliittihurrin tavoin.
- Anonyymi
Aika noloo olla afgaanin kans naimisissa. Eikö parempaa ollut tarjolla. Minä en hyväksy omassa kotona yhtään mamua onneksi lapseni on normaaleja eivät ihannoi muslimeja. Jumalan kiitos
- Getstoned
Naisia on kivitetty iät ja ajat muslimimaissa, tämä olisi hyvä käytäntö myös suomessa.
- mitenon_
onko vieras veri eduksemme?
- Thisisrape
Lähi -idän geeni ei todistettavasti ole kenenkään etu, sen näemme lähi-idän ja Afrikansodista ja raiskauksista. Sen sijaan Aasian kansalaiset integroituvat hyvin Suomeen. Ottakaamme pakolaisia vain Aasiasta...ai niin naisten ja homojen mielestä aasialainen mies ei ole seksikäs ..
- PunchMouth
Why can't someone just give Nasima a punch in the mouth?
- NasimanLompakko
Saako muistuttaa?:
http://mvlehti.net/2015/11/30/nasima-razmyar-laksi-turvapaikkabisnekseen/- MielikuvituksenVoima
Miksei yuossa "lehdessä" ole ikinä mitään muuta sisältöä kuin henkilöön meneviä hyökkäyksiä, onnettomia sanailuja ja älyttömiä aivopieruja?
- KirjoitustaidonYlivoima
MielikuvituksenVoima kirjoitti:
Miksei yuossa "lehdessä" ole ikinä mitään muuta sisältöä kuin henkilöön meneviä hyökkäyksiä, onnettomia sanailuja ja älyttömiä aivopieruja?
Mikset osaa kirjoittaa viestejäsi itse, vaan kopioit kaiken nimimerkkiä myöten muilta?
- Anonyymi
MielikuvituksenVoima kirjoitti:
Miksei yuossa "lehdessä" ole ikinä mitään muuta sisältöä kuin henkilöön meneviä hyökkäyksiä, onnettomia sanailuja ja älyttömiä aivopieruja?
Aivopieru oli Nazimalta mennä sanomaan mitään taideteoksesta. Vieläpä asiasta joka on hel vetin paljon kipeämpi ja merkittävämpi omassa maassaan. Harhaanjohtamista mitä nämä harrastavat. Suomalaiset sitä ja tätä kun pitää lakaista omat hirveydet suomalaisten pikkuvikojen alle.
- STOPMIGRANTS
EU's Tusk urges migrants to stop coming to Europe
http://uk.reuters.com/article/us-europe-migrants-tusk-idUKKCN0W50ZM
EU Council President Donald Tusk told illegal economic migrants on Thursday not to risk their lives or money to make a perilous trip to Europe "for nothing" but said unilateral actions by European Union states to deal with the crisis must stop.
EU Immigration - Fact and Fiction
Political guru Norman Smith takes a look at the facts, and fiction, around immigration and the EU.
Immigration, the movement of EU citizens into the UK from other countries, is one of the big issues around the upcoming referendum on European Union membership.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3479372/Macedonia-reveals-plans-build-200-mile-long-fence-border-Greece-protected-guards-armed-Tasers-ahead-EU-summit-deal-migrant-crisis.html - Thisisrape
Natsima on islaminuskoinen. Koraani on täysin sama asia kuin Kalevala. Huhun mukaan mm muhammed lensi mekasta Israeliin leijumalla..ja Väinämöinen takoi sammon. Islamisti ei huomaa eroa todellisuuden ja satujen maailmasta. Molemmat ovat menneestä ajasta.
- kuuluu_Afganistaniin
Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.
- Anonyymi
Pyllisteleekö natinan mies monta kertaa jotain ufoa. Miten joutaa töitä tekemään kun jatkuvasti pitää pyllistellä. Ei kuulu suomen kulttuuriin. Ihme ulinaa pitävät kun pyllistelevät
- Anonyymi
kuuluu_Afganistaniin kirjoitti:
Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.
Islam ei kuulu suomessa meidän kulttuuriin. Ählämit huutaa omaa kulttuuriaan mutta meidän kulttuurista eivät välitä. Rasismia suomalaisia kohtaan. Ählämit on paskaislam
- ILMAPIIRIMUSIMIISLAMPOIS
Maailman miljardi muuta solidarisiä ihmisiä antavat meille kaiken moraalisen, taloudellisen ja poliittisen tukensa saada ISLAMILAINEN ILMAPIIRI LOPPULISEKSI POIS SUOMESTA JA EUROOPASTA !
- Tonalt.tuk
Entäs Aku Ankka lehti, ilman pöksyjä tallustellaan ja suosittu lehti suomessa. Siinä sitä riittää ihmettelemistä.
- aeläojh
Niin, onko soveliasta kuvastoa muutenkaan hurskaille muslimi-ipanoille kun Iineksellä ja Minnillä ei ole burkhaa ja Hessu on jonkin sortin koira
- paluumenneisyyteen
No onneksi Muumeissa on se mörkö joka on kaavun sisällä. Sallittu ohjelma kun vaan muumien paljaat pyllyt peittää....
- enkato
Muumi on paskalle löyhkäävän suomenruotsalaisen vitunlutkuttaja-lesbon perverssi luomus.
- yokyokyok
Nasima on valtakunnan lehmä nro 1
- VIERASjaLUOTTAMUS
Nainen on täysin vieras meille ja ainoastaan tuo ongelmia tähän mennessä.
Hän ei tuo mitään hyvää vain auttaa ulkomaalaisia tai ajattelee vain niiden hyödyt. Tietenkin hän myös ajatellut omat taloudellisia etunsa ja voittoja ja vähiten hän ajatellut kansalaisten. On monia syitä , että ei voi luottaa hänen poliittisen toiminnan.
Valitettavasti hän osoitti hänen pahin puolella menettäneet luottamuksensa ! - UlkomalainenVieras
hänellä ei ole riittävää koulutusta ja ilman pätevyyttä !
- Anonyymi
VIERASjaLUOTTAMUS kirjoitti:
Nainen on täysin vieras meille ja ainoastaan tuo ongelmia tähän mennessä.
Hän ei tuo mitään hyvää vain auttaa ulkomaalaisia tai ajattelee vain niiden hyödyt. Tietenkin hän myös ajatellut omat taloudellisia etunsa ja voittoja ja vähiten hän ajatellut kansalaisten. On monia syitä , että ei voi luottaa hänen poliittisen toiminnan.
Valitettavasti hän osoitti hänen pahin puolella menettäneet luottamuksensa !Natina on pakolaisten majoituksista tienannut monta miljoonaa. Kyllä piru osaa huijata ja virasta ei edes erotettu. Rasismia meitä kohtaan.
- Anonyymi
UlkomalainenVieras kirjoitti:
hänellä ei ole riittävää koulutusta ja ilman pätevyyttä !
Mikä koulutus hänel on? Paitsi "Tanssii tähtien kanssa".
Ettei vain Väinämöinen olisikin ollut muslimi? Parta ja kaikki.
- SUOMIJaME
SUOMI JA ME !
https://m.youtube.com/watch?v=gdcgiiD3Xnk - ULOSMuslimtArabit
AHDISTUS SUOMESSA POIS !
Muslimit miehiä notkuvat koko päivät keskustassa kadulla ja kaupan vieressä ja ahdistavat suomalaisia naisia ja tyttöjä joten tämä pitää
saada pois ! Ulos Suomesta niitä muslimit miehiä Ulos niitä muslimit miehiä SUOMESTA ! - HankalaHankala
Hankala muija islamisaation edistämisen suunnittelija ! joka pitää potkia ulos ,koska ajaa Eurooppaa islamisoivaa politiikkaa. Suomi islamisoituminen on ainoa syy miksi hän politiikkaan lähtenyt !!! hänestä on pakko päästää eroon !!!
Ei hänestä muuta kuin haittaa Suomelle ! ja pitää potkia ulos , koska
ajaa islamisoivaa politiikkaa. Leviää islamilaisen kulttuurin ongelma.
Siirtolaisia kehitysmaalaisia pitää saada pakkohoitoon jonnekin, jollain tavalla kunhan vaan eroon päästäisi tästä maahanmuuttopolitiikasta .
Poistetaan kaikki ''siirto-pakolaiset'' lähtömaihinsa tai lähimpään turvalliseen maahan kotimaasta ne eivät kuulu Eurooppaan !- Haittalinen
haittamaahanmuuttoa ja Haittalinen islam ei pitää päästää joten
Rajat kiinni ! - ISLAMULOS
Jos islam on sulle hyvä miksi olette tullut Suomeen ja EUROOPPAAN ?????????????olisi pitänyt asua islamilaisessa maassa.
Afganistan Pakistan Irak Syria on siellä valmis teidän islam tai muolla esim. Sadia Arabia on sopiva rikas valtio islamilaisille ja miksi te olette tullut EUROOPPAAN ????????
- meikkus
Nasima on naispuolinen Jani Toivola.Yhtä älykäs ja tykkää vauvalehtijulkisuudesta. Missäs muuten Janette nykyään luuraa kun ei ole ollut suu ottavaisena lehtien kansissa.Ihan tässä huolestuu, onko se sairastunut vai vauvalomalla.
- jani.kesäkissa
Totta, Janista ei ole kuulunut aikoihin mitään. Suvaitsevaisto on löytänyt uudet lemmikit.
- TurhaIhmeMies
NUKU työpaikalla tai kotona ,nosta paljon raha .
- UlosHankaluksia
sairas hän oli jo pitkään ja hänen syöpä politiikkaa . Kansalaiset eivät voi kärsiä enemmän sen epäluotettava toiminta
- Vaivaa
Aivan sama onko lapsi tai koira emme ole kiinnostuneita ollenkaan tästä !
Olemme kiinnostuneita siitä, mitä hän tekee politiikassa ja tuo vaivaa kansalaisten - matut-Helvettiin
Nussima Nasima muslimihoro pitää poistaa Suomesta heti! Islam, Saatanan uskonto, Nasima pirun morsian!
- PetollinenPolitiikka
kommunistisen järjestelmän työntää eteenpäin Islamization EUROOPPAAN ,hyvin petollinen politiikkaa . Demokraattinen Islamizatio Ilman sota = anna KAIKKI ! oikeudet , anna omaisuutta ja pääomaa !Anna paljon rahaa, asunnon , Sosu , koulutus KAIKKI ! = Eurooppalainen tasa-arvo ja kansalaisuutta ! niin kuuluu , koska me olemme siirtolaisiamuslimit . Petollinen politiikkaa salakuljetus ja turvapaikka bisnes , raha pyörytaminen EU:ssa ja poliitinen toiminta ! Helpo ja nopea Islamizatio
- MuslimitJiadIslam
heidän tehtävänsä on soluttautua Suomi ja Eurooppaa
- Pummipoliitikot
Nasima on umpitollo apina.
- Haittamaahanmuuttoa
Hän edusta haittamaahanmuuttoa
haittamaahanmuuttoa !
- JiadistitUlos
Ulkomailla taisteluihin osallistuneilta henkilöiltä voitaisiin ottaa Suomen kansalaisuus pois, mikäli heillä on kaksoiskansalaisuus ja pian niin tapahtu . Suomesta kaikki jihadistit ulos !
- MarBisnes
Välittömästi pitää saada matubisnes ja liiketoimintaa pysähtyä !
Pitää lopettaa näitä Eurooppaan tulleita ja laiton maahantunkeutuminen sossuedut.
Rajojen sulkemista tehokkaampi keino käyttää tehokas armeijat !- Anonyymi
Matubisnes kukoistaa natina tienasi monta miljoonaa. Lahjoittiko afgaaniin voittorahat. Ei varmaankaan. Osaa olla pirun kiero ja ahne tyypillinen mamu. Ahne ja röyhkeä.
- PainukaKaikkiMamutUlos
Painuka kaikki mamut takaisin ! Lähtöpisteen !
Suomen sosiaaliturva ei kuulu vierasmaalaisille! - EUROOPPAEUROOPALAINEN
Et tarvitse olla suomalainen mutta Sinun täytyy ehdottomasti ! olla EUROOPALAINEN ! , ja tietää tarkalleen EUROOPAN HISTORIAAN !!!!!!!
sinun täytyy tietää ehdottomasti tarkalleen EUROOPPAN HISTORIAAN ! kulttuuriin , perinteisiin , eurooppalaisten oikeudet ja tavoitteiden , käyttäytymistä ja kaikki joka on nimeltään EUROOPPA !!!!!!!
-------------------
EUROOPPAA ei ole eikä Pakistan, Afganistan , Irak , Syria, Somalia ja Lähi-idä !
jos et ole EUROOPPALAINEN ! älä sano että olet ?????????
Moi !
miten on mahdollista , että Suomi kiehuu laittomien maahanmuuttajien ilman asiakirjoja ja todisteita ??????
Tätä kutsutaan salakuljetusta ja laitonta liiketoimintaa ! ilman suostumusta Euroopan kansalaisten ! Kuka antoi tämä oikeuden ?
- ilman suostumusta kaikkien eurooppalaisten kansalaisten ja Euroopan itsenäisten valtioiden päästää Eurooppaan ja Suomeen laittomia maahanmuuttajia ja jihad , ilman asiakirjoja ? Missä on eurooppalaisten kansalaisten TURVALLISUS ?
Tuoda ja päästää Eurooppaan kaikken rajojen yli laittomia maahanmuuttajia ilman asiakirjoja , todisteita- ilman voimassa olevia asiakirjoja ?
Se on laitonta ja loukkaavat eurooppalaisten ihmisten tahtoa ! Se on laitonta ilman henkilöpapereita ylittämään Euroopan rajat ! Se on laiton ja epäkunnioittava suhteessa Euroopan kansalaisten !!!!!!!!!!!!!
--------------------------
Järkyttävä tuo asenne on ! Onko Suomeen salakuljettajan bisnes Eurooppan ylittämään rajat on laillista ?
https://m.youtube.com/watch?v=hA1XZ7cj9Nc
- laittomia maahanmuuttajia salakuljetetaan Eurooppaan ja Suomeen ilman asiakirjoja!
autetaan laittomia kansalaisia ja huijareiden laittomien maahanmuuttajien liike ja toimia laittomasti !!!!!!
- laittomasti tuoda laittomia maahanmuuttajia Eurooppaan on suurta liiketoimintaa ja päätavoitteet muslimien on tehdä paljon raha ohittaen veroa ja Islamization Euroopassa ja levittäminen jihad koko EUROOPASSA ! Tuoda laittomia maahanmuuttajia se toimii laillisesti Suomessa eikä niin ?????????
- mutta se toimii Suomessa varjolla naamioitu laittomien maahanmuuttajien !
- Tahallinen huijaaminen ja luotu erityinen tilanne laittomien maahanmuuttajien tuo tahallinen kaos Euroopassa vain ja ainoastaan poliittisiin muslimit tarkoituksiin !
----------------------------------------------------------------------------
EUROOPPAA on eri mieltä !
jos olemme eri mieltä että emme halua laittomia maahanmuuttajia
olemme silloin rasisteja ????????????
Kuka antoi tällaisen oikeuden nimittelyä Meitä ! , että olemme kaikki rasisteja ??????
PROTEST ! RAJAT KIINNI ! LAITTOMIA MAAHANMUUTAJAT ULOS EUROOPOSTA !
http://www.pi-news.net/2016/08/live-ab-18-30-uhr-pegida-aus-dresden-6/
PROTEST RAJAT KIINNI !
Sulje kaikki rajat ! Protest Heti pysäyttäminen laittomia maahanmuuttajia !!!!!
Protest Stop laittoman Islamization Euroopassa ! STOP ISLAMIZATIO EUROOPASSA ! - utelias_aatu
Naisinma Rasistimuoria ei ymmärrä Suomalaisen kansallieeppoksen päälle yhtään mitään. Onkoihan Muhametin mulkvistista tehty yhtään kuvaa, kun se raiskaa murhaamiensa Juutalaisten vaimoja. Voiskohan Rasistimuori kertoa jotain??????
- PoisElintasopakolaisia
Muslimiväestön täytyy rakentaa parempaa tulevaisuutta omassa maassa eikä tulla Eurooppaan ! Eurooppa ei halua sekoittusta islamilaiseen kulttuuriin ja niiden kansalaisten !
https://m.youtube.com/watch?v=rhpmCKDgLJY
Eurooppa ei ole romukoppaa kaikista väestöstä islamilaisen kulttuurien ! Eurooppa ei
ole ,eikä tule islam toiveet islamilaiset päähänpistojen joka toivoa islam Eurooppaan ja EU:ssa paremmasta elämästä ja työstä . Pysy omassa maassa ! Rajat Euroopassa ovat kiinni ! - POISMAASTA
Turvapaikka on tekosyy islamilaisen invaasion !
Se on kyllä käsittämätöntä ettei rikoksiin syyllistyneitä pakolaisia karkoiteta maasta ! ja inhottava ,petollinen politiikka toimi niiden hyväksi! Teitä ei hävetä ei hävetä ! että nuoria, lapsia , naisia ja vanhemmat ihmiset kärsivät. Teille tule paljon rahaa toisten kärsimyksestä ja tyytyväisyys ! Mitä luulet , että sovimme muslimit mielihaluja ja päähänpistoja !? ! Ei ! Ei ! Ei ! missään tapauksessa ole hyväksyttäviä !!!! Pois maasta !!!! - POLITINENTEKOSYY
Huom !
Muslimit islam jihad on politiikkaa perustaa vallan maailmanlaajuisesti
Turvapaikka on tekosyy islamilaisen invaasion ! - UlkomalainenMatua
Suomen maahanmuuttopolitiikka perustuu valehteluun !
- Anonyymi
Toi oli hyvä. Muuten onko nassulla vielä heltat.
- Anonyymi
Maahanmuutto seis ja kaikki tuet mieluummin kantasuomalaisille! Niitä tarvitsevat eniten vanhukset, yksinhuoltajat, lapset, sairaat ja työttömät. Sydämeni on suomalainen! Tämän maan ovat sotiemme veteraanit ja heidän lapset rakentaneet. Nyt tänne tulee ties mistä porukkaa nauttimaan hedelmistä. En halua asua tummien tai mustien tai muslimien tai minkään tahansa ulkomaalaisten seurassa tai kuulla vieraita kieliä. Suomi maana ja kulttuurina riittää minulle. Autan mieluumminen kantasuomalaisia ja etsin puolison kantasuomalaisien joukosta. Opettelen tämän maan historian ja tunnen ihmisiä eri puolilta maata. Tässä maassa on annettu paljon mahdollisuuksia ja haluan kantaa korteni kekoon. Kauppa voidaan tehdä ulkomaiden kanssa, mutta se riittäkööt.
- Anonyymi
Tätäkin kusettajeukkoa hyysätty Suomessa. Verorahat kelpaa kaikenmaailman kusettajajärjestöille joita akka edustaa.
- Anonyymi
Arvostus meni bilejuhlien myötä.
- Anonyymi
Nasima on katkera kun kukaan mies ei halua enää räplätä häntä vanhaa ja homeista.
- Anonyymi
Moktar Gupta ottaa "aseen" esiin
- Anonyymi
on siinä kyömynokkapakolaisella ihmettelemistä..onnenksi rosvopuolue SDP on kaiken takana
- Anonyymi
Nasimakin oli teininä sellainen herkku, että hänellä on kokemusta tavoitteluista
- Anonyymi
MITÄS NASIMAT SUOMESSA TEKEE
- Anonyymi
Nämä Natsimat ovat maan muuttajia!
Odotan innolla kun apulaispormestari Natsima alkaa muuttamaan bättfe folkin Lauttasaarta, monikulttuuriseksi monimuotoiseksi kehitysmaataustaisen islampaskan kulttuuririkkaaksi kalifaatiksi, Hekan asuntojen avulla!
Siinnä on Pärret ja Lisbetit ihmeissään kun kaapauakka kiilaa kassajonossa niiden ohi ja vääräuskoinen lilla Staffan ja Ylva tuleen koulusta nenä ruvella saappaan nuuolenta kisoita joissa niitä rikastutetaan halal haram kulttuureilla!- Anonyymi
Vai oliko se niin Natsima tämän ymmärrettyään, että näinhän siinnä tulee sossutanttojen avustuksella käymään, että hommaa itselleen taas jonkun kivan hyvä palkkaisen lautakunta viran eduskunnasta, kun meinaa pyrkiä kansanedustajaksi näiden Sulttaanien ja Taateleiden jatkeeksi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vai oliko se niin Natsima tämän ymmärrettyään, että näinhän siinnä tulee sossutanttojen avustuksella käymään, että hommaa itselleen taas jonkun kivan hyvä palkkaisen lautakunta viran eduskunnasta, kun meinaa pyrkiä kansanedustajaksi näiden Sulttaanien ja Taateleiden jatkeeksi!
Sinnehän se eduskuntaanhan se Natsima meni että heilahti!
Aloitus on vuodelta 2016 ja tämä jihadistipelle vaan jatkaa suomen islamoimista ja islampaskalla aivopestyt hyödylliset demari taputtavat karvaisia käsiään islampaskan kansankodin puolesta!
Taateli ja Sulttaani tippui, eivät kehitysmaamuslimit vielä osaa äänestää taktikoidusti! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinnehän se eduskuntaanhan se Natsima meni että heilahti!
Aloitus on vuodelta 2016 ja tämä jihadistipelle vaan jatkaa suomen islamoimista ja islampaskalla aivopestyt hyödylliset demari taputtavat karvaisia käsiään islampaskan kansankodin puolesta!
Taateli ja Sulttaani tippui, eivät kehitysmaamuslimit vielä osaa äänestää taktikoidusti!Onneksi!
- Anonyymi
Afgaanipersreikä
Lainaten peltokangasta - Anonyymi
Taulussa tosiaan noin. Kalevala kertoo senkin melko tuomittavana. Enemmän Naziman kotimaassa ukot havittelee pieniä tyttöjä. Tuollaiset vääristelyt saa sitä muukalaisvihaa ja rasismia aikaiseksi.
Nasima Elä massa mahan tavalla siltinkin ei hyväksyä ,Kysymys ei massa mahan tavalla kysymys Suomalaiset ymmärrä ja hyväksyä Sanavapaus hyvin hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
- Anonyymi
Neuvostoliiton miehitettyä Afganistanin Nasiman isä toimi pystytetyssä kommunistihallinnossa. Isä- Razmyar oli Afganistanin kommunistisen puolueen keskuskomitean ja politbyroon jäsen ja toimi urallaan myös Kabulin pormestarina ja ministerinä. Sitten "viisas siirto" Afganistanin Moskovan suurlähettilääksi, eikä yllätys olisi, ettei ihan tyhjin käsin. Kun sota päättyi Neuvostoliiton tappioon ja hallinto vaihtui, Afganistaniin paluu olisi tarkoittanut vastuun ottamista teoistaan. 1,3 miljoonan kuolleen omaiset ja pakolaisiksi joutuneet 6 miljoonaa perheineen eivät olisi entisiä kommunistijohtajia kiitelleet. Neuvostoliitolle olisi ollut kiusallista pitää perhe siellä, joten Suomi "käskettiin" ottamaan perhe vastaan.
On hämmästyttävää, että jotkut uskottelevat kysymyksessä olevan Afganistanista pakenemaan joutunut perhe. Tosiasioita löytyy mm. Wikipedia- sivustolta https://fi.wikipedia.org/wiki/Mohammed_Daud_Razmyar .
Aika touhua on vihervasemmistolainen historian vääristely. - Anonyymi
Niin, sen täytyy olla sisäänrakennettu. Sitten siitä on mahdollisuus kasvaa pois.
- Anonyymi
Sdp pahuus
- Anonyymi
sdp
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po994786Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi202857Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242704Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441896- 251786
- 1321646
- 1521560
Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?
Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin1111511Nainen, se on vain karu totuus, että
sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja2821449Joko aiheuttamani pettymys
on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.941380