Nyt puhuu Sipilän vauva

30125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

suomen uusi superjulkkis. rikas mies piakkoin

Äänestä
  • Pajun köyttä syötteli jälleen, toimittaja reppana ei osannu kysyä miksi Firkas on täällä. Ei ainakaan sotaa paossa

    Äänestä


  • Kiitos linkistä , jotain hauskaakin välillä.
    Kunhan sais Sipilänkin katsomaan...hehe

    Äänestä

Miksi naiset aina rakastuvat renttuihin?

Auervaaran manttelin perijä.

Äänestä

Seuraava Kepun vaaliehdokas Sillä Kepulaiset kusettaa aina...

Äänestä

Sipilän tuleva vävypoika... Voi tuurata Juhaakin lestatyyliin pimeässä peiton alla...

Äänestä

mies pitää nyt buukata mahdollisimman moneen tv-ohjelmaan

Äänestä

Vilkaiskaapas sen nettipäivityksiä. On vauva mm. kiertänyt kaikki Euroopan isot kaupungit. On ollut varaa valita.

Äänestä
  • olisiko pääministerin pitänyt alkaa inttimään mamun iästä. se vasta naurettavaa olisi ollut.......... jos toinen haluaa valehdella, niin valehdelkoot

    Äänestä

Kivä että tuosta kyrpäbodarista on tehty semmonen pelle. Hänestä tuli oikein hahmo Seiskalle ja muu paska lehdi

Äänestä
  • Grrr mikä ihana mies <3
    Mistähän vokista hänet löytää pillun antamista silmällä pitäen?

    Äänestä

Näyttää paremminkin muukalaislegioonan jätkältä.Menköön muualle reenaamaan pakaralihaksiaan.Jos luulee meitä suomalaisia lämpimiksi,niin pahasti erehtyy.

Äänestä

Sipilä on idiootti, uskovainen, juntti maalta.
Sen ei pitäis olla lähelläkään mitään poliittista toimea jossa päätetään yhteisistä asioista.

Äänestä

Vokkivalaat innoissaan... ja muut Suomilortot.

Äänestä

"Sipilä on idiootti, uskovainen, juntti maalta"
No eeei.... Sipilä ei oo sellaista vain taittaava näytelejä että sinä uskoisit sen uskovaiseaksi.
Ja se toimii kuten itte näet

Äänestä

Lyhtypylväät käyttöön...

Äänestä

Kirjoitettujen sääntöjen mukaan kielteinen päätös pitäisi tipahtaa konstaapelin lapasesta käteen. Vakavasta rikoksesta paljastunut. Saas nähdä miten käytännössä.

Äänestä

Juha Sipilän uskovaisuuteen en usko hetkeäkään. Virallisesti lehdissä tunnustaneeksi valehtelijaksi kylläkin. Annan talomme maahanmuuttajilla ... kertonee kaiken.

Viha kasvaa kylvämättäkin noilla puheilla. Sitäkö hän haluaa?

Äänestä

Suomessa on parhaat proteinipirtelöt :)

Äänestä
  • "Jopa paremmat kuin amerikkalaisvalmisteiset"......oho...kyllä on miehellä ollut kova elämä siellä Irakissa kun vasta nyt sai kunnon proteinipirtelöt...ihan suomeen saakka piti matkustaa.
    Tuon toimittajaHeidin päässä taitaa olla täynnä virivanukasta jos ei parempaa haastattelua pysty tekemään .

    Äänestä

  • UPDATE_11416661 kirjoitti:

    "Jopa paremmat kuin amerikkalaisvalmisteiset"......oho...kyllä on miehellä ollut kova elämä siellä Irakissa kun vasta nyt sai kunnon proteinipirtelöt...ihan suomeen saakka piti matkustaa.
    Tuon toimittajaHeidin päässä taitaa olla täynnä virivanukasta jos ei parempaa haastattelua pysty tekemään .

    Selvää turvapaikka ainesta, mömmöjä lapsi saa Irakissa piraatti proteiinipirtelöistä...siinä syy jäädä tänne Eviran tarkastamien turvallisten pirtelöiden kittaajaksi

    Äänestä

Tää on paras. Tuollaisiin meidän verorahat menee. Ei ole ikinähätää nähnyt.

Äänestä

Minkä pahan Putkonen on tehnyt aloittajalle?

Äänestä

Sipilä varmaan antaa Firasille talonsa lahjaksi ja pari tytärtään patjaksi.

Äänestä

Eikös se ole rikos jos valehtelee ikänsä, vieläpä pääministerille ja on vielä turvapaikan hakija? Miten olis jos suomalainen valehtelisi ikänsä vastaavassa tilanteessa?
Keksitty juttu myös se ,että salakuljettaja on käskenyt valehdella ! Arabit osaa!!

Äänestä

Ruma rupinen äijä PTHYI!

Äänestä

Sano mitä sanot jokainen on vastuussa omista sanomisista. Tämä valehteli niin että korvat heilui. Ei ole 20 vuotias vaan 30 vuotias. Katsoisi peiliin sillä totuus näkyy siitä. Valetta suoltaa kokoajan ja voi kun on tyhmäkin vielä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lvbgjhgf kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453357167194.html Matu avoimena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu