Suomen maineen maailmalla. Ja aiheuttavat enemmän tappeluita kuin nakkikioskijonot koskaan.
Halla-Ahon organisoimat natsipartiot pilaavat
natsipaskapersut
2462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Homoilevat partiot saisi pysyä vaan sisätiloissa, persujen toimistoilla.
Soinin harjoittama islamisaatio ei ole rehellisen kansan mieleen. Vain persujen kannattamaa toimintaa.
Moskeija joka kuntaan. Toivoo persuväki.
Vaadin niihin ehdottomasti myös B-rappua.
Soini kertoi kirjassaan anti-islamisteissa olevan paljon homoja. Onko Jussin otsatukka lähtenyt pään hinkatessa pöytälevyä.
Moskeijat ovat hienoja rakennuksia ja niitä rakennetaan kohta joka kuntaan. Jos me saamme asiasta päättää.
Aamuyön rukouskutsuun on vaan niin mukava herätä.
"Aamuyön rukouskutsuun on vaan niin mukava herätä."
Montako kertaa olet itse siihen herännyt. Aikuisten oikeesti?
Kirkonkellot ovat paljon äännekkäämpiä, ja ne mölisee sunnuntaiaamuisin.
Mielestäni on miellyttävämpää, että ulkona partioivat jalosti ja vapaaehtoisesti suomalaiset miehet kuin hirviöt - miehiksi NÄITÄ ei voi kutsua.
Olet oikessa naisrauha toteutuu kun nämä urhot ovat partioimassa.Poliisikin on kertonut että paikkakunnilla missä näitä partioita on selvää laskua kotihälytyksissä .
Niinpä. Katupartiolaiset hakkaa niitä naisia jo kadulla:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016012721024052_uu.shtml
Katupartiot on niin tätäpäivää.
Eivät ole kenellekään partioidessaan tehneet mitään.
Aloitus on asiaton
Kotihälytykset vähenne kun häiriköt siirtyvät kaduille.
Kun poliisi saa tietää että "partio" on liikkeesä ne nostavat valmiuttaan nimenomaan "partioidulla" aluueella. Näin jää vähemälle esimerkiksi vastaaottokeskukset.
vasenmistonpikkupaska kätyrit täällä suutaan soittaa
Onko siellä pitkään kuulunut näiden "kätyreiden" suunsoittoa?
Naistenpieksäjiä ovat.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016012721024052_uu.shtml
halla-ahon organisoimat? punikkien jutut käy aina vaan sekavemmiksi.
Ei kai persujen natsismiin keskittynyt nyky-aadolf voi olla sivussa näin tärkeässä asiassa?
Natsipartiot lätyttävät akkoja??
Ei suomella ole mitään mainetta maailmalla !
Tässähän näitä partiolaisia:
http://1.bp.blogspot.com/-BPDMh_Sac3M/Uj_pWz6p0JI/AAAAAAAAAPU/g5gwv49SoTs/s1600/Hetero pride Hki jäljiltä natsitteluparodiaa 21.9.2013 Seppo Lehto pic29.JPG
Some-raivo repesi rasismia vastaan – "emme ole teidän naisianne"
Monet ruotsalaisnaiset kirjoittivat Twitterissä vastustavansa rasisteja.
Lukuisat ruotsalaiset kertoivat sosiaalisessa mediassa vastustavansa rasisteja Tukholman viikonlopun tapahtumien jälkeen, kertoo The Local.
Tukholmassa puhkesi perjantai-iltana ja lauantain vastaisena yönä levottomuuksia, kun noin sata naamioitunutta protestoijaa hyökkäsi ulkomaalaistaustaisten ihmisten kimppuun kaupungin keskustan kaduilla perjantaina.
Äärioikeistolaiset jakoivat lentolehtisiä ja kirjoittivat some-viestejä, joissa he ilmoittivat suojelevansa ruotsalaisnaisia.
Ruotsalaiset kirjoittivat sunnuntaina ahkerasti viestejä #inteerkvinna-hashtagillä (en ole teidän naisenne). Monet naiset myös latasivat kuvia itsestään Twitterissä. Viesteissä todetiin, että ”ei minun nimissäni”.
– En ole teidän naisenne. En halua suojeluanne. Nimenomaan te saatte minut pelokkaaksi, huolestuneeksi, vihaiseksi ja surulliseksi, eräs nainen tviittasi.
– Yksikään rasisti ei käytä minua alibina tehdäkseen väkivaltaisia tekoja, toinen nainen tviittasi.
Äärioikeistolaiset järjestivät Tukholman keskustassa turvapaikanhakijoita vastustavan mielenosoituksen lauantaina. Sitä vastustamaan saapui vastamielenosoittajien joukko.
Sivari-aho varustaa partiot jousipyssyillä.
Ja Tummelipurkeilla.