Suvi Auvinen sekosi :D

Siinäpä oli "nokkava" tyttö. Näkee mitä porukkaa tuo "suvaitsevaisto" on.
8202
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Joo, ihan pöljä muija. Opetellut muutaman kappaleen anarkismin teoriaa ja on heti julistamassa vallankumousta.

2Äänestä

Myös yksi muslimien symppaaja..!

2Äänestä

Liittyy mihin?

Äänestä

Kaikkia näitä leluanarkoja taitaa yhdistää pumpulissa eletty lapsuus ja koko elämä? Kai sitä ihminen sitten lopulta jotenkin sekoaa, kun ei koskaan ole ollut mitään haasteita tai vastoinkäymisiä. Sitten aletaan taistelemaan ties mitä mielikuvitusnatseja ja muita tuulimyllyjä vastaan jotta ei olisi niin tylsää.

2Äänestä
  • Ei hän ole seonnut. Tyhjästä nyhjästy väite.

    Äänestä

  • jokumuusekoilee kirjoitti:

    Ei hän ole seonnut. Tyhjästä nyhjästy väite.

    No eipä tuon touhu kovin terveeltäkään vaikuta.

    1Äänestä

  • erwetrere kirjoitti:

    No eipä tuon touhu kovin terveeltäkään vaikuta.

    Mikä touhu?

    Äänestä

  • öyhötystä kirjoitti:

    Mikä touhu?

    No esim. sinun öyhötyksesi. Nukutko koskaan, vai onko maniavaihe päällä psykoosissasi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sekopääsuvakki kirjoitti:

Siinäpä oli "nokkava" tyttö. Näkee mitä porukkaa tuo "suvaitsevaisto" on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu