Europol varoittaa: ISIS Iskee

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1453695937716.html

On mahdollista, että iskut tehdään vastaavalla tavalla ympäri eurooppaa, kuten uutena vuotena. Nyt ei enää pientä nylkytystä, vaan soturit voivat vaikka tehdä tuhoisan terroriskun jossa kuolee tuhansia.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nylkytys oli vain lämmittelyä.

Äänestä

Ajatelkaa, euroopan maat avasivat rajansa noille 20-30 vuotiaille partalapsille. Vieläkö ihmettelette, että naisia ja lapsia ei tullut juuri ollenkaan. Ovat ladanneet akkujaan veronmaksajien pyykkiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


levittäytyneet_ympäri kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1453695937716.html

On mahdollista, että iskut tehdään vastaavalla tavalla ympäri eurooppaa, kuten uutena vuotena. Nyt ei enää pientä nylkytystä, vaan soturit voivat vaikka tehdä tuhoisan terroriskun jossa kuolee tuhansia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu