Hedelmistään puu tunnetaan

Miettikääpä nyt oikein tarkkaan, millaisia hedelmiä eri uskonnot tuottavat. Tuottiko Islam eurooppalaisen hyvinvoinnin vai jotain ihan muuta?
8108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sama ulkomaalainen puukotti tänään jo kolmannen kerran samaa suomalaista!
Jo kolmatta kertaa saman ulkomaalaisen vainoamaa ja puukottamaa uhria valmistellaan parhaillaan leikkaukseen - tällä kertaa leikkaus on kriittinen, sillä puukko puhkaisi vatsan.

25.01.2016 22:10, 1741 lukukertaa

InstaCasino antaa uusille pelaajilleen huimat edut. Tarkista tästä!
Arabien jo kaksi kertaa puukottamaksi joutunut jyväskyläläinen mies pääsi tänään sairaalasta ja joutui taas saman ulkomaalaisen puukottamaksi, kuin jo kahdesti aikaisemmin.

Matujen uhri 2

Arabien aikaisemmin jo kahdesti – viimeksi perjantaina – puukottamaksi joutunut mies pääsi tänään pois sairaalasta, ja kun hän tänään vei Rottweiler-pentukoiraansa ulos tarpeille, hän joutui jo häntä kahdesti puukottaneen ulkomaalaisen puukottamaksi, jo kolmannen kerran.

Mies kertoi MV:lle puhelimessa, että aikaisemmin puukottaja oli ollut liikkeellä toisen kaverin seurassa, mutta tällä kertaa hän oli liikkeellä yksin.

Hyökkääjä löi ensitöikseen uhria nyrkillä kasvoihin ja sen jälkeen iski häntä kahdesti puukolla. Molemmat puukoniskut osuivat vatsaan, kuten perjantaisessa puukotuksessa. Puukottaja oli uhrin mukaan kuin odottamassa sitä, että hän tulisi asunnostaan ulos.
Uhria valmistellaan parhaillaan leikkausta varten, koska toinen iskuista osui mahalaukkuun. Mies on kriittisessä tilassa.
Matujen puukotusuhri

Hetkeä ennen leikkausta.

Uhrin mukaan kysymys on vainosta.

“Hän oli odottelemassa, milloin tulen ulos. Tässä on kysymys vainosta.”

Uhrin mukaan häntä jo kolmesti puukottanut mies puhui huonoa suomea, itämaalaisella aksentilla. Eikä Suomen poliisi ole vieläkään saanut puukottajaa kiinni.

Uhri on huolissaan siitä, että alueella asuu paljon lapsiperheitä.

“200 metrin päässä on luistelualue. Olen todella huolissani lasten turvallisuudesta tällä alueella, kun aikuisillekin käy näin.”

Lue myös tämä: http://mvlehti.net/2016/01/25/iltalehti-ja-poliisi-valehtevat-suomalaismiehen-puukotuksesta-matut-teon-takana/

T2/MV

Äänestä

"Tuottiko Islam eurooppalaisen hyvinvoinnin vai jotain ihan muuta?"
Näyttää hyvin vahvasti siltä, että islam tuotti saman pahoinvoinnin Eurooppaan kuin se tuotti omille synnyinseuduilleenkin.
Kaikki on nyt kiinni tästä:
Maa meidän jalkojemme alla on esi-isiemme tuhkaa. Mitä tahansa tapahtuu maalle, tapahtuu maan lapsille. Jos ihminen sylkee maata, hän sylkee itseään.
Ja siintä miten se ymmärretään kansojen syvien rivien sisällä.

Äänestä
  • "Näyttää hyvin vahvasti siltä, että islam tuotti saman pahoinvoinnin Eurooppaan kuin se tuotti omille synnyinseuduilleenkin."

    Aivan, ja näin on käyvä sitä enemmän mitä enemmän muslimeja maahan päästetään.

    Äänestä

EIVÄT TUNNE EIVÄT EDES PUITA.-MUTTA SUVAITSEVAT SAATANAN PALVOJIA IHAN KAHTAVIITTÄ KYYKYSSÄ !

Äänestä
  • JEESUS ON HERRA, AMEN LUE RAAMATTU JA USKO, SUOMIPERKELE

    Äänestä

  • SUVAKINSAATANAT kirjoitti:

    JEESUS ON HERRA, AMEN LUE RAAMATTU JA USKO, SUOMIPERKELE

    Kuulostaa ihan matukieleltä, mutta oletko trolli?
    Raamatun oudoin kirja on Johanneksen ilmestys:
    Oh my god
    There's millions of them!
    https://www.youtube.com/watch?v=RGtJ8WR5Shc

    Äänestä

  • MatutarhauksenEhdoilla kirjoitti:

    Kuulostaa ihan matukieleltä, mutta oletko trolli?
    Raamatun oudoin kirja on Johanneksen ilmestys:
    Oh my god
    There's millions of them!
    https://www.youtube.com/watch?v=RGtJ8WR5Shc

    Now, I ask you
    Do you believe this to be true?
    Vai mitä islamistien sukkivakit, hä..?

    Äänestä

Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löpölöpökö kirjoitti:

Miettikääpä nyt oikein tarkkaan, millaisia hedelmiä eri uskonnot tuottavat. Tuottiko Islam eurooppalaisen hyvinvoinnin vai jotain ihan muuta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu