kiitos ja hyvästi, lopullisesti

hukkamötikkä

mää haluan kiittää kaikkia ihmisiä jotka on vaikuttanu mun elämään positiivisella tavalla. Ilman tietä mä en olis mitään, en yhtään mitään. Te kruunasitte mun elämän. Kiitos maailman ihannimmasta koulu ajasta jonka annoitte mun kokea teidän kanssa. En voisi kuvitellakkaan parempaa elämää ku täällä tiedän kanssa, mutta se on ohi nyt. Huomenna kone nousee ilmaan lähteäkseen jenkkeihin ja mä istun siellä muiden mukana. Mä joudun lähtemään lopullisesti.

Luvatkaa mulle että te kaikki, varsinki mun poikakaveri ootte vielä jonain päivänä onnellisia, koska sitä mä en pysty enää ikinä olemaan jos mä en saa nähdä teitä.

Mä muistan vielä kun sä sanoit mulle Sami että "rakas lupaa sä mulle että sä tiedät ja tunnet sun sydämmessäs että jonain päivänä sä kävelet tuolta mutkasta niinkuin aina ennen ja hymyilet uskomattoman kauniisti ja sä naurat ja sun silmäs olis iloiset. Nyt sun silmät on surulliset ja niistä on kadonnut se suloinen pilke joka niissä oli ennen. Lupaa mule että mä saan jonain päivänä nähdä taas sut onnellisena"

Tuo oli niin kaunista sami..

0

297

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ikävä sinua

        Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
        Ikävä
        35
        4443
      2. Oletko sä oikeesti varattu?

        Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
        Ikävä
        55
        3055
      3. Otavassa tapahtuu!

        Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
        Mikkeli
        46
        2938
      4. Horoskooppikysely

        Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
        Ikävä
        30
        2743
      5. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

        Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
        Maailman menoa
        341
        2685
      6. Tulemmeko hyvin

        Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
        Ikävä
        8
        2635
      7. Rakas, kerro mulle

        Miltä se tuntuu?
        Ikävä
        38
        2319
      8. Kesäseuraa

        Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
        Ikävä
        54
        2075
      9. Suuri tulipalo

        Missä mikä palaa?
        Kiuruvesi
        5
        1911
      10. Tiedän kuka sinä noista olet

        Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
        Ikävä
        46
        1703
      Aihe