Ulkoministeri Soini osallistuu ensi viikolla Obaman rukousaamiaiselle. Hän on käynyt Obaman rukousaamiaisella ennenkin, mutta silloin Suomi taantui entisestään. Rukouksesta ei ollut apua. Nyt Soini paikkaa edellisen kerran virheensä, kun ei rukoillut tarpeeksi, ja tällä kertaa hän lupaa pelastaa Suomen mutasarjasta suoraan kansakuntien huipulle.
Soini pelastaa Suomen Obaman rukousaamiaisella
taaltapesee
2
105
Vastaukset
- jostain_lähdetään
Kannattaisi neuvotella samalla muutama kauppa ruokouksen päälle.
Voisi olla vaikkapa suomenkielisiä Raamattuja amerikansuomalaisille.
Kauppatase voisi parantua jopa 10 euroa. - paganiini
- sielläkö ne käy jo rukouskisoja muslimien kanssa -paskantaisivat yhdessä raamattua ja koraania ,että se pönttö kirkastuis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921826- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 47761
- 36752
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683