omaisuutta aletaan takavarikoida laki meni läpi kukaan ei vastustanut lakiehdotusta .elintapa surffarit ei kai ole mieleen sielläkään,meillä sensiaan ymmärrystä löytyy suvakkinen leiristä kun vaan muut maksavat koko lystin .
Tansakassa meni laki läpi turvapaikanhakian
Suvakitonperssestä
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tanska joka on ollut kauttaaikojen suvaisevainen valtio ,nyt mitta alkaa täyttyä jopa Vasemmistopuolueet olivat lain kannalla millon meillä herätään ,tosin Persut ovat olleet kauanaikaa tätä mieltä olisiko aika meilläkin herätä
Nyt meillekin sama laki ja pian rahaa löytyy viissatasilla maksellaaan merkkikuteet
päällä yökerhoissa bailattaan rahaa löytyy mutta jos joku on niin tyhmä että maksaa majoituksen ja ruuan ja antaa vielä rahaa että tulkaa vaan tänne euroopan hölmölään muuallahuomataan kusetus meillä ei .
Oikein! Joku roti näille olisi meilläkin löydettävä. Luin tänään ruotsalaisen lehtikirjoituksen jossa matu-poika sanoo että ei hän tänne työtä ole tullut tekemään.
Näitten rikkaitten penikat tulevat tänne vetelehtimään rahaa lähetetään näitten kotimaasta Suomalainen ruoka on sioille tarkoitettu ei meille siivous ei kuulu miehelle se on naisten tehtävä , nyt kysyisin teiltä jotka paapovat noita kusettajia milloinka heräätte meillä muilla on silmät auenneet aikoja sitten .
Tanskassa tehtiin ovela veto tällä lailla häädetään turvapaikan hakiat muihin maihin Suomessa lienee parhaat edut koko Euroopassa että tänne vaan kaikki.
Hyvä Puola, kyllä Tanskassa on asiat kunnossa, mutta milloin te heräätte vai pitääkö ensin raiskata?
Puolalaiset ovat isänmaallisia ja ryhdikkäitä Eu pikkusen heristinyrkkiä tavan vuokssi ei pienintäkään vaikutusta Eu on tiensä päässä kun Britit lähtevät ja Suomi seuraa mukana .