Se sika ei ymmärrä että joukkoraiskaus on kulttuurillista rikkautta. Sikasukupuoli ei voi ymmärtää että monet naiset haaveilevat intiimeistä kohtaamisista vieraiden kulttuurien kanssa vaikkapa pakolaiskeskuksen takana lumihangessa. Monet naistoimittajat - varsinkin ne jotka ulkonäkösyistä ovat pantu radion puolelle - on aiheellisesti aloittaneet Teemu-sian maineen tuhoamisen lopulliseen maastakarkoitukseen saakka.
Shovinisti Teemu Selänne
Lotta-Justiina
37122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Pitää olla femakon kanssa samaa mieltä, muuten on väärää mieltä ja käyttää myös sananvapautta väärin.
Femakot tuskin uskaltaa koskea Teemuun, hehän ovat tunnetusti akkamaisia pelkureita ja valehtelijoita. Ts. Teemuun he eivät tule koskemaan, vaikka heidän harmikseen Teemu ei sanonut että "suomalaiset miehet on kakki raiskaajia".
Femakon harmiksi. Femakko on kuitenkin hiljaa, koska maitopoijan katu-uskottavuus on femakon valhetta 50x voimakkaampi.
AHHAHHAHHHAHHHAHHAAAAA!!
Femakko otti sittenkin kantaa!!
"Jääkiekkoilijoiden joukkoraiskaus-kultuuri"
AHHAHHAHHHAHHAAAA!!
http://mvlehti.net/2016/01/28/punavihrea-femakko-veronika-honkasalo-puolustaa-vierasmaalaisia-joukkoraiskaajia-jaakiekkoilijatkin-joukkoraiskaavat/
Paksummaksi käy kunnes halkeaa. Paska lentää kaikkiin suuntiin
Feministi on sairas päästään. Vältä feministiä, sairaus voi olla tarttuvaa. Onkohan feministi juonut liikaa siskojen kuukautisverta seremonioissaan ja saanut jonkinlaisen viruksen?
Kohta heidän kökkökasa räjähtää, alkaa jo sen verran olla kaasuja.
Meillä on raiskauskulttuuri, sanoo feministi. Tehkäämme siis kulttuuritekoja. Ei pidä enää puhua mistään joukkoraiskauksista, vaan kulttuurin suurtapahtumista.
Eikä pidä puhua perseraiskauksesta (miten rahvaanomaista), vaan vaihtoehtokulttuurista.
Alan ymmärtää kulttuurista jotakin. Tuntuisi sillä olevan puolensa.
Tämä on meidän feministien tutkimusten mukaan vain jäävuoren huippu! Olisi jo korkea aika että aletaan puhumaan myös jalkapalloilijoiden, kiekonheittäjien ja pikajuoksijpiden joukkue-raiskauksista!
Myös laskettelijoiden joukko-raiskauskulttuuri on jäänyt täysin pimentoon. Feministien tutkimusten mukaanhan skenaario on laskettelukultuurissa aivan hirveä. Nuoria laskettelijatyttöjä joukkoraiskataan vuorilla mystisissä riiteissä! Tutkimusten mukaan tässä tehdään yhteistyötä myös golffareiden kanssa, jotka on osana tätä patriarkaalista urheilussa ilmenevää raiskauskulttuuria!
Koko urheilu on vain patriarkaatin peitetoimintaa, jonka tarkoituksena on houkutella tyttösiä pukuhuoneisiin raiskattavaksi.
Naistutkijat ovat laskeneet, että joka 4. minuutti työntyy valmentajan inha kyrpä avuttomaan urheilijatyttöön. Laskelma siitä, paljonko tämä tekee vuositasolla on vielä feministeiltä kesken, koska patriarkaatti on vähentänyt tutkimusmäärärahoja.
On kuule kyllä tehty arvoita vuositasosta. Esimerkiksi Amnestyn Piia Puupää on kyselyjen perusteella näyttänyt toteen että vuositasolla suomalaisten valmentajien raiskauskulttuurissa raiskataan noin 110.000 alaikäistä tyttöä vuodessa.
Feministisissä piireissä koko matematiikan ymmärrys on täydellisesti kateissa, koska marxilaisissa piireissä valde maksaa kaiken ja raha tulee seinästä...
Ei vaan heidän piirissä on tehty tietynlainen matemaattinen ihme. Voi ottaa kaksi huithait lukua ja kuitenkin saada uskomaton tulos. Tulos on yleensä jo valmis ennen itse laskutehtävää itse, siis siitä mistä pitäisi johtaa tulos. Tämäkin on huippuluokkaa. Femakko on eräänlainen matemaattinen nero.
Anna K haukkaa kakkaa
Ottiko Teemu yhteyttä? (HEH)
"Kiekkväki tyrmistyi femakon joukkoraiskausväitteestä". :D
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453960683003.html
Nyt alkaa joukkopako vihervasureista. Suomen kansa on kyllästynyt hyssäilyynne ja vääristelyynne.
Lisää! AHAHHAHHHAHHAAA!
Hyvä femakot!
http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2016012921035411_jk.shtml
Veronika Honkasalo (vas): jääkiekkopiireissä esiintyy joukkoraiskauskulttuuria
Mirä se on:
Missit vievät jääkiekkolijat. Veronika Honkasalo ei kelpaa. Siksi hän on kiinnostunut siitä mitä saattaisi tapahtua jos hän menisi amerikkaan.
En tiedä, mitä tapahtuisi, mutta olisi hyvä, jos Veronika menisi amerikkaan. Detroitista saa kuulemma halpoja taloja.
https://www.google.fi/search?q=detroit slums&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3__aT2NHKAhVEDCwKHXiVBDcQ_AUIBigB
http://www.vice.com/en_ca/read/rape-culture-has-poisoned-junior-hockey
Entäs tämä?
Yksittäistapaus. Olisko muita esimerkkejä, kun tuo kulunut Vicen artikkeli. Näistä muhamettilaisista kyllä löytyy juttua pilvinpimein.
Ei yksittäistapaus. Kysymyksessä on jääkiekon parissa tapahtuva raiskauskulttuuri ja maskuliininen hegemonia. Vastustajan hakkaaminen ja myös naisen nöyryyttäminen, on myös osa tätä jääkiekon "kulttuuria".
http://m.iltalehti.fi/uutiset/2016012921036743_uu.shtml
Näitä partalapsia feministi haluaa lisää
http://www.msn.com/fi-fi/uutiset/kotimaa/jäätteenmäki-”suomi-on-ottanut-vastaan-liian-paljon”/ar-BBoTur6?li=AAaDcIL&ocid=iehp
"Suomi on ottanut vastaan liian paljon ihmisiä ja liian nopeasti, kirjoittaa keskustan europarlamentaarikko Anneli Jäätteenmäki Etelä-Suomen Median kolumnissaan.
Samalla europarlamentaarikko arvioi EU:n epäonnistuneen maahanmuuttopolitiikassaan, sillä se ajaa Jäätteenmäen mukaan ihmisiä pyrkimään henkensä kaupalla Eurooppaan. Tällä hän viittaa Välimeren hukkumistapauksiin.
Vaihtoehdoksi Jäätteenmäki esittää konfliktien lähialueiden pakolaisleirien taloudellista tukemista ja mallia, jossa turvapaikkaa voisi hakea leireiltä suoraan.
– Siten säästettäisiin turvapaikanhakijoiden henkiä, rahaa ja vaivaa. Samalla muuttovirta Eurooppaan olisi hallittu ja yhteiskunnilla olisi enemmän aikaa ja voimavaroja vastaanottaa uudet tulijat, Jäätteenmäki kirjoittaa.
– EU:n kyvyttömyys on aiheuttanut tilanteen, jossa tuntuu olevan pelkkiä häviäjiä. Ainoat hyötyjät ovat rikolliset, ihmisten hätää hyödyntävät, ihmissalakuljettajat, Jäätteenmäki toteaa"
Asiallinen kannanotto!
Ei yhtään enää mahamutteja eurooppaan. Rakentakeet itse omat roskayhteiskuntansa ja pysykeet niissä. Mahamuttieen uskonto on sairas paska ideologia joka ei saa mitään muuta kuin sotaa aikaisesksi... ja raiskaamista...
Nyt on pikaisesti järjestettävä torille suurmielenosoitus jossa vastustetaan Teemua. Teemulla on vaarallisempia mielipiteitä kuin persuilla. Pyydetään puhujiksi ainakin Lii ja Tarja.
"Tori" ja "tavataan torilla" viittaavat pahasti jääkiekkoon, kuvottavaan natsistiseen isänmaallisuuteen, leijonapenissymboleihin ja patriarkaatin raiskauskulttuuriin. Me feministit vastustamme raiskaustoreja.
Ei arvannut Teemu, minkä maanpetosroskajoukon hampaisiin joutuu, kun rehellisesti ottaa oikean asian puheeksi. Tätä yhteiskuntaa ollaan tuhoamassa. Nyt ollaan tietysti viemässä sananvapaus.
Raiskari tuomittiin. Uhri sai korvauksia.
http://yle.fi/uutiset/turvapaikanhakija_tuomittiin_vankeuteen_raiskauksesta/8642082
Housuunpaskojat otti Temen silmätikukseen. Halvensi häntä "jääkiekon raiskauskulttuurilla". (Yllättikö muuten ketään, jotka tietää mitä jengiä femakot on?). Rivien välistä femakko kertoi että taitaa Teemu itse kuulua raiskaajiin, ja myös puolustaa jääkiekkoilijoiden raiskaajia ja raiskauskulttuuria.
Milloin femakot saadaan syytteeseen maanpetoksistaan, solvauksistaan ja valheistaan? Mikähän olisi sopiva syyte?
Sopiva rangaistus siis
En tiedä, mutta joku voisi käydä sivelemässä feministikerhon oven paskalla. Feministihän tykkää kakkajutuista.
Miehet tykkää kakasta ja naisen täytyy lakasta. Mies on homo ja rakastaa "joukkutovereitaan" enemmän kuin mitään muuta.
Porno on iloinen asia.