Huomautus trollauksesta ja valheesta
Kuten tänään aamusta alkaen näkyi, palstalla alkoi varsinainen tulva! Sivukaupalla ISOILLA KIRJAIMILLA syydettyjä aloituksia, kaikkien kohde oli Maijaliisa, ja jotkut oli kirjoitettu kuin hän olisi ollut asialla. No, normaalilla käsityskyvyllä ja lukutaidolla saattoi heti huomata, että asialla oli sama palstahäirikkö, joka on terrorisoinut täällä jatkuvasti. Tämän aamuinen näytls ansaitsee nimen: Palstan valtaus! Valheen Isän täydellinen näyttö, joka kertoo että kirjoittaja on täysin paatunut ja jopa järkikulta on pimentynyt. Suomi 24 palstan valtaus omin luvin solvaus-ja herjausfoorumiksi yhtä nimettyä ihmistä (Maijaliisaa) vastaan on julkinen ja kiisaton näyttö. Mihin.
No, ei hätää. Maijaliisalla ei ole pisteen eikä pilkun vertaa tekemistä moisen saastan kanssa!
Seuraavat aloitukset ovat autenttisiä ja ainoita tänään.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14097319/yhteenveto-autenttisista-maijaliisan-aloituksista
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14097438/taalta-loydat-aidot-mln-tekstit
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14097140/oikaisua-laittomiin-kirjoituksiin-taalla
sekä Aloitukset:
Oikaisu 1, oikaisu 2, 3, 4, 5
Huomatus palstaterrorista, valheista
Rajat-on
5
102
Vastaukset
- rassukka-on
tiedetään entuudestaan tän palstahäirikön hommat!! se näkyy kauas, ei tartte arvailla kuka tuota sontaa ISOILLA kirjaimilla aina heittelee!!
- ei-pakoa-
no, jos ei ole syyntakeeton, on laillisessa edesvastuussa sitten.
- ei-pakoa
Nimenomaan niin!!
- asia----
Tarpeen on oikea tieto, niiden valheiden sekaa, joita täällä tungetaan!
- näköjään---
Palstaterrori jatkuu. Tyhjiä palstan aiheeseen kuulumattomia aloituksia, vihakirjoituksia, kopioita, stalkkausta samaa henkilöä vastaan, ML. Palstalaiset ilmeisesti suosivat tuota häirikkötä? Sanovat aamenta, eivät tee mitään?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741