Voi hyvänen aika mite voi joku olla noin viirauksen vallassa, mutta kun on hullu niin on hullu ja mikäpä tuollaisille tekee.
Näyttää menevän lujaa!
Osastonhoitaja
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuules osastonhoitaja. Tämä ei ole osasto. Jos et osaa lukea?
Jos sun osastolla on potilaat viirauksen vallassa, niin rikot salassapitosäädöstä moittimalla täällä potilaitasi että ovat viirauksen vallassa. Ja toiseksi rikot sitä säädöstä, että leikit lääkäriä. Jos olisit oikea osastonhoitaja, muistaisit ettei hoitaja saa tehdä diagnooseja. vain laillistettu lääkäri. Niin, että palaa ruotuun.
Eli suutari pysyköön lestissään, ja osastonhoitaja osastollaan!
Aloittaja ei ole oikeasti osatonhoitaja. Jos olisi ei kirjoittaisi tuollaisia...
Jo selvisi. Aloittaja oli trolli, näytteli vain muka osastonhoitajaa...
Ja se luulee, että joku ottaisi todesta sen korvien välistä nousevan diagnoosin tuosta ML:sta!
On itse sairas, ja kadehtii ML:aa joka ei ole ´hullu eikä psykopaatti, vaan enempi nero..Ei hullut pärjää sillä lailla kun se on selvinnyt!!!
Entäpä jos osastonhoitaja tarkoittaakin maininnallaan jotain toista henkilöä, eli nimimerkkiä, kuin ML.
Siihen kun näyttää olevan erittäin vahvat perusteet!