"Kyse ei kuitenkaan ole vain sukupuoliroolien murroksesta. Kyse on myös yhteiskunnan valkoisuuden, yksiuskoisuuden ja perinteisen isänmaallisuuden murroksesta. Todellisuus on aina ollut yhteistä kansallista kertomusta moninaisempi. Mutta nyt ihmisten rikas ja huumaannuttava moninaisuus on noussut esiin varjoista, jonne sitä on vuosisatoja sysitty. Vain moninaisuuden hyväksyminen johtaa todelliseen tasa-arvoon: kaikkien oikeuteen olla sellaisia kuin he ovat."
http://www.naisunioni.fi/tiedoteet/puhe_040615
Raiskaukset ovat pieni hinta, joka on vain maksettava ihanasta päässä kiertävästä värinästä.
http://www.naisunioni.fi/tiedoteet/puhe_040615
Raiskaukset ovat pieni hinta, joka on vain maksettava ihanasta päässä kiertävästä värinästä.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Huvittavaa että femakkojen selvästi ilmenevä alitajuinen seksuaalinen kiihottuminen on niin voimakasta että "feminismi" jää ihan ehtaa femakoltakin taka-alalle. Ilmeisesti raiskaus on ihan konkreettinen fantasia näissä tapauksissa. Femakoille voisi ehkä suunnitella raiskaus-puiston perustamista, sellaisen jossa on sisäänpääsymaksu, tiettyjä sääntöjä, ja raiskaukset tapahtuu osittain valvotusti, eli ilman teräaseita ym. Siellä voisi jopa nämä asematunnelin tummat pojat käydä tekemässä vähän viikonloppukeikkaa, ja saisi laillisesti ja verotettuja taskurahoja. Femakkokin ehkä rauhottusi, nusssittuna nukkuisi sikeämmin.
"Koska takaisin ei ole enää tietä, on patriarkaalinen yhteiskunta jo hävinnyt kamppailunsa vallasta. Se ei vain suostu luopumaan viimeisistä vallan paikoistaan ilman taistelua."
Feministi valmistautuu "lopulliseen taisteluun", jossa tuhotaan patriarkaatin viimeisetkin pesäkkeet. Puukkoja teroitetaan ja hurmejuomaa siemaillaan taisteluhengen nostattamiseksi. Nyt on viimeistään aika valita, oletko tuhottavien jumalattomien vai siionin tytärten puolella.
Femakko ja muslimi = synteesi.
Eli vähän kuin miinus ja plus laitetaan yhteen. Siinä yksi merkittävä syy siihen että femakollakin kostuu ripsipiirakka. Voimakasta miesvihaa poteva femakko tarttee rinnalleen vähintään yhtä väkevän naisalistajan. Nämä irakilaiset lienee jopa liian maltillisia naisunionin väelle, heille pitäisi tuoda näitä Isisin miehiä ja saudien mullaheja.
Femakko yritti kovasti saada myös homoja yhteisrintamaan alistavaa patriarkaattia vastaan. Feministin pikkuruiset aivot eivät kykene käsittämään, että myös homot ovat miehiä eivätkä siten yhtään innostu femakon munienleikkauspuheista.
Mikä on feministien henkinen suorituskyky perimenopaussin aikana?
http://www.terve.fi/vaihdevuodet/74714-henkinen-suorituskyky-perimenopaussin-aikana
-------------------------------------------------------------------------------
Silloinkin n. nolla (0).
Neutrit miesnais-olmigyynit ja matu-partalapset vastaan suomalainen Mies ja Nainen. Puolet on siis valittu.
" huumaannuttava moninaisuus on noussut esiin varjoista"
Todella osuvasti sanottu. Varjoista on todellakin noussut jotain, emme vielä tiedä mitä kaikkea se meille aiheuttaa, olemme nähneet vasta ensimmäisiä ilmentymiä.
Femakon pesemättömän vitun tuoksahdus on huumaannuttava.
Feminatsismi liittyy läheisesti punaviher-aatteeseen, joka taas on perua taistolaiskommareilta. Uutena piirteenä vrt taistolaisuuteen on lesbouden (ja homoudenkin) ja sateenkaariperheiden ylistäminen. Samoin vieras tänne soveltumaton islam kaikkine herkkuineen on jostain kumman syystä priorisoitu aatteen kärkeen. Se on kai sitten sitä monikulttuuria? Ei onneksi kukaan täysipäinen mene mukaan tuohon kouhojen porukkaan.
Lesbo/homo/transmyönteisyys on sinänsä looginen valinta, sillä yhtenä patriarkaatin murskauskeinona on perinteisen perheen tuhoaminen. Miten se onnistuu pienellä vähemmistöllä, onkin toinen juttu. Homoilta ja lesboilta ei myöskään ole kysytty, haluavatko he "purkaa" vallitsevat rakenteet vai voisiko olla niin, että he ovat tyytyväisempiä tähän tilanteeseen. Feministi on huono myyntimies ja feministin taivas epäilyttävä tuote.
Näitä suvaitsemattomia välttelen: punaviher-hörhöjä, kehitysmaamuslimeja ja feminatseja! Onneksi nämä ainakin toistaiseksi ovat marginaaliryhmiä. Tosin helvetin äänekkäitä ja ikäviä ongelmia aiheuttavia.
Kuulin ensimmäistä kertaa, että Suomessa vallitsee raiskauskulttuuri. Nuoruuteni viriileimmät vuodet ovat menneet täysin susille, kun olen perustanut ja uskonut homman vapaaehtoisuuden ja myötähalukkuuden varaan. Miten minua on johdettu nuorena näin täysin harhaan? Saatanan patriarkaatti, paneskellut vain itse ja jättänyt muut osattomiksi. Missä se patriarkaatti on? Menen vaatimaan sen tilille.
Jääkiekossakin vallitsee raiskauskulttuuri. Feministit ovat tutkineet tätä, ja nyt asia on julkinen. Seuraavan kerran kun Kummola, Selänne, Jalonen ja nää muut raiskauskulttuurin edustajat esiintyvät julkisesti,niin heidän kimppuun hyökkää varmaan raivon vallassa oleva rintojaan paljastava Femen femakko.
Raiskataan se patriarkaatti heti kun saadaan kiinni. Femakko voi varmaan kertoa, mistä lähdetään etsimään?