Ollaanko me menty rakastumaan toisiimme?

Miten ihmeessä tää on päässyt tapahtumaan??
7151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei se täällä tapahdu. Valitan unelmoija tai unelmoijatar.
Minäkin tapasin omani IRL.

Äänestä

Rakkaus on aivohäiriö joka iski kun ilmestyit näkökenttääni.

Äänestä
  • Tarkoittanet että rakastuminen on kemiallinen häiriötila aivoissa?
    Sitä kuitenkin tarvitaan pariutumiseen ja ihmislajin hengissä säilymiseen.
    Rakastaminen, toisin kuin rakastuminen, on sen sijaan pitkäjänteisyyttä vaativa tahdonasia, jopa silloin kun kumppaneiden luonteet sointuvat hyvin yhteen.

    Äänestä

Vittu. Tuntematon on ihmiskunnan tie, mutta hengissä on säilytty tähän päivään asti. Siis...eiku...no...se nyt oli monien sattumusten summa.kai. Mä oon aina ollut tämmöinen, ja sä kai sellainen, ja sit vaa tzing tzäng saamari. :SD

Äänestä

Haluaisin kyllä vielä tavata, niin ihanalle tuntuneen naisen. Taitaa olla vaa liian mahdotonta. :(

Äänestä

Kyllä. Mulla se lähti siitä etten saanut silmiä irti susta.. ja kun aloimme keskustelemaan niin en halua koskaan lopettaa vaan keksin vaikka asiaa että saan olla sun lähellä.

Äänestä

Minä ainakin olen ihastunut, mutta siihen se tulee jäämään. Ihastuneena on kevyt kulkea. Hienoa että saan nauttia hänen seurastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oletmielessä_n-m kirjoitti:

Miten ihmeessä tää on päässyt tapahtumaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu