Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hävetkää nuoret naiset

Panemaan pääseminen on kinkkinen pulma. Kunhan naisen on saanut alastomaksi ja alleen, niin sitten ei ole enää mitään hätää, mutta kun ei naisia irtoa enää kirveelläkään eikä edes autolla, niin on miehen arki ankea ja pyhät sitäkin surkeampia. Olen ajatellut muuttoa johonkin halpojen huorien maahan - se muuten tulisi pidemmällä tähtäimellä halvemmaksikin kuin suomalaisten naisten kestitseminen seksin toivossa.
Nuori mies ei saa apua kuin itseltään, vaikka olisi kohtalaisen komeakin.
83915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mutta asiaa!!!!

Äänestä

Must taas tuntuu et pesää on kaiken aikaa tarjolla ja kun vihdoin oon päättänyt olla uskollinen niin aina vierasta pillua tarjolla... Ja kun on tällänen hyvä sydämminen niin tulee herkkua sitten jaettua...vaiks ei aina haluiskaan...mukavaa alkanutta vuotta!!!

Äänestä
  • Muijat vaan haluaa testata, ootko uskollinen.

    Äänestä

Hähää xD

Äänestä

Sulle pitäisi antaa ihan tosta noin vaan?
Taitaa olla maailmankuvasi kieroitunut... Luuletko olevasi jumalan lahja, jota naiset odottavat perse pystyssä?

Herää todellisuuteen.
Kenenkään ei ole pakko naida kanssasi, vaikka tarjoaisit millaisen illallisen.

Äänestä
  • Moni nainen masturboi tänäkin iltana, vaikka alkuperäisen kirjoittajan kaltaisia herrasmiehiä olisi tarjolla auttamaan. Itsesaastutus on paitsi perverssiä myös Jumalan tahdon vastaista ja surkeaa puuhaa. Suomalaiset naiset ovat vammautuneet asenteessaan seksiä kohtaan, eivätkä kykene harrastamaan sitä, vaikka haluaisivatkin. Tältä palstaltakin sen voi lukea, kuinka paljon murhetta tuo ihana asia aiheuttaa. Tämän asennevääristymän vuoksi joudutaan joskus seurustelemaan kuukausiakin ennenkuin päästään itse asiaan, jos edes päästään. Ja jos ei, niin siinä on molemmilta mennyt aikaa haaskuun. Nykyään suomalainen nainen ei osaa suhtautua seksiin sujuvasti muuten kuin humalassa.

    Äänestä

  • Myöskin huolestunut kirjoitti:

    Moni nainen masturboi tänäkin iltana, vaikka alkuperäisen kirjoittajan kaltaisia herrasmiehiä olisi tarjolla auttamaan. Itsesaastutus on paitsi perverssiä myös Jumalan tahdon vastaista ja surkeaa puuhaa. Suomalaiset naiset ovat vammautuneet asenteessaan seksiä kohtaan, eivätkä kykene harrastamaan sitä, vaikka haluaisivatkin. Tältä palstaltakin sen voi lukea, kuinka paljon murhetta tuo ihana asia aiheuttaa. Tämän asennevääristymän vuoksi joudutaan joskus seurustelemaan kuukausiakin ennenkuin päästään itse asiaan, jos edes päästään. Ja jos ei, niin siinä on molemmilta mennyt aikaa haaskuun. Nykyään suomalainen nainen ei osaa suhtautua seksiin sujuvasti muuten kuin humalassa.

    Jokaisen vastaan tulevan kanssa pitäisi lähteä naimaan?

    Puhut Jumalasta... Entäs esiaviollinen seksi?
    Käsittääkseni sekin "kiellettyä"?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolestunut kirjoitti:

Panemaan pääseminen on kinkkinen pulma. Kunhan naisen on saanut alastomaksi ja alleen, niin sitten ei ole enää mitään hätää, mutta kun ei naisia irtoa enää kirveelläkään eikä edes autolla, niin on miehen arki ankea ja pyhät sitäkin surkeampia. Olen ajatellut muuttoa johonkin halpojen huorien maahan - se muuten tulisi pidemmällä tähtäimellä halvemmaksikin kuin suomalaisten naisten kestitseminen seksin toivossa.
Nuori mies ei saa apua kuin itseltään, vaikka olisi kohtalaisen komeakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu