imaami ohjeistaa

- Vastaisuudessa pitää varoa ja olla tarkkana, että tällainen ei toistu. On tunnettu asia, että islaminuskoinen ei saa syödä sianlihaa. Alusta lähtien olemme yrittäneet kertoa vastaanottokeskuksille, mistä löytyvät itämaiset kaupat ja ruoat. Se pitää olla tiedossa, kun suurin osa turvapaikanhakijoista on muslimeja, Hajjar toteaa.

Voi vittu, ihan kuin meidän pitäisi välittää paskaakaan missä kaupat ovat. Nehän tänne ovat tunkeutuneet, syökööt mitä tarjotaan tai painukoot sinne mistä tulivatkin.
2783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Noi pitää laittaa syömään sitä mitä tarjotaan. Noilla ei oikeuksia vaatia mitään.

Äänestä

Jos tuo imaami on se jonka luulen olevan, ei ole tuo todellakaan ruokaa lautaselle jättänyt.

Äänestä
  • Kyrpäsi persereikään?

    Äänestä

  • Työntäisitkö kirjoitti:

    Kyrpäsi persereikään?

    V1tuttaako sika?

    Äänestä

  • Voi pyytää lisähinnan

    Äänestä

  • Liukastaa varmasti

    Äänestä

Ohimoon muslimille niin se syö vaikka paskaa tuo saatanan saasta

Äänestä
  • sianPASKAA-KUN NÄLÄKÄ TULOO-SAATANAN PALAVOJAT MUUTENKIN !

    Äänestä

Sioille sianruokaa, eli jätteitä mitä jää meiltä oikeauskoisilta kristityiltä!

Äänestä
  • NOITTEN MUSLIMEITTN ON OPITTAVA IHMISTEN TAVOILLE- JA JA OPPIKOOT SITÄ SIANPASKAA SYÖMÄLLÄ-KUN MUUTEN EIVÄT OPI !

    ON AIVAN ERI ASIA MUSLIMIMAISTA PAKOON PÄÄSSEIDEN KRISTITTYJEN ASIA- OTTAKAA HEIDÄT YSTÄVINÄ VASTAAN- SILLÄ HE OVAT NÄHNEET TOTUUDEN-JA OVAT TODELLISESSA VAARASSA -JOPA SUKULAISTENSA TAHOLTA !

    OTTAKAA HEIDÄT JOPA OMAAN KOTIINNE TURVAAN !!!

    Äänestä

Eiköhän se ole niin, että ruuasta ei ronklata jonkun kuvitellun jumalan vuoksi.
Ei tänne ole pakko tulla, jos ei Suomalaiset ruuat kelpaa. Menkääpäs vaatimaan musulmaani maissa sian kylkeä tai kinkkua kauppoihin mikä älämölö siitä nousisi ? Että silleen.

Äänestä

Kuka sitoo imaamin kengännauhat?

Äänestä
  • Sillä on gummiterät vulkanoitu koipiin.

    Äänestä

Tuon läskipossu iniseväimaaminpelle Anus Heijarin ruokinta on lopetettava.
Saatanan muslimisika. Muslimi-Anustappi-Heijari töihin, vaikka keräämään koiranpaskoja ruokansa eteen !!!

Äänestä

Tuo sakki tunkee Suomeen ilman passeja ja papereita ja alkaa heti määräilemään mikä ruoka heille ainoastaan kelpaa jo pitää olla kummia yli -ihmisiä. Että silleen.

Äänestä
  • LUULEVAT OLEVANSA SIKOJA KUMMEMPIA !
    !!
    JA MENKÖÖN TÄMÄ TOTUUS MUSLIMISIKOJEN NAAMAN ETEEN !
    he ovat IHMISKUNNAN POHJASAKKAA- JA SE ON SANOTTAVA- NIINKUIN ASIA ON-SILLÄ VAIN IDIOOTTIMAINEN PERKELE TOIMII-KUIN MUSLIMIT TEKEVÄT SAATANAN NEUVOMISSA HIMOISSAAN, !!!
    MUSLIMIT TOTISESTI OVAT IHMISKUNNAN SIVISTYKSEN POHJASAKKAA JA TÄYSIN JUMALAN SANAN VASTAISIA SAATANAN YKSINKERTAISIA JA TYPERIÄ HIRVITTÄVÄN PIMEYDEN PALVOJIA !!!
    ENKÄ SANOJANI KADU-KUN OON TOTUUDEN NÄHNYT !

    NÄIN SANOO SUOMALAINEN KRISTITTY !

    Äänestä

Yrittäköhän se eduskuntaan?
Kahdelle tuolille?

Äänestä

imaamille pitäisi syöttää sianpaskaa ja upottaa koko vääräuskoinen kusipää sian sisäfileisiin ja kuseen.

Vittuun kaikki vääräuskoiset äitinsänussijat suomesta.

Äänestä

Imaamille tiedoksi, ime sian kullia huijaripaskiainen.

Äänestä

imaami musuineen syököön mitä tarjotaan tai olkoon syömättä!

Äänestä

Mun puolesta tolle imaamille vois tarjoilla jatkossa ripulispaskaa lautasella.

Äänestä

Anus on Anus

Äänestä

Suomessa kun ollaan, syödään suomalaista sikaruokaa. Jos ei kelpaa: ULOS!

Äänestä

Vaihtoehtona voitaisiin syöttää halpaa kasvisruokaa ja perunaa.
Oikea vaihtoehto on ottaa kristittyjä pakolaisia ja kurdeja eikä näitä turvallisuusuhkia pakoloisia.

Äänestä

Montako ateriaa hajar syö päivässä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


dytdtyi kirjoitti:

- Vastaisuudessa pitää varoa ja olla tarkkana, että tällainen ei toistu. On tunnettu asia, että islaminuskoinen ei saa syödä sianlihaa. Alusta lähtien olemme yrittäneet kertoa vastaanottokeskuksille, mistä löytyvät itämaiset kaupat ja ruoat. Se pitää olla tiedossa, kun suurin osa turvapaikanhakijoista on muslimeja, Hajjar toteaa.

Voi vittu, ihan kuin meidän pitäisi välittää paskaakaan missä kaupat ovat. Nehän tänne ovat tunkeutuneet, syökööt mitä tarjotaan tai painukoot sinne mistä tulivatkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu