homot kun ovat vaarassa tavallisissa VOK:ssa. Muslimit kun tunnetusti ovat kovia homojen vihaajia.
Koska Suomeen sama?
Koska Suomeen sama?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
En ymmärrä onko tämä nyt rassen mielestä hyvä vai huono asia. Hyvä että homoja suojellaan, vai paha koska pitää avata uusia vokkeja?
Osaatko edelleenkään kertoa että mitä rasistista aloituksessa on?
Tuo sinun "rasse" huutelusi kertoo vaan tyhmyydestäsi.
Lieksaan myös homovokki ja heti! Vokkeja oltava joka lähtöön, kun ei ikinä tiedä, minkälaisen vokin tarpeessa kukin karvalapsi on. Kunhan kevään korvalla alkaa taas kunnon mamuryysis, kannattaa panna paikat kuntoon hyvissä ajoin. Saattaa Lieksan asukasluku tuplaantua, jos ei vallan triplaannu. Kyllä lähtee Lieksasta puute, kurjuus ja työttömyys, verorahojen virta tulee olemaan vuolas.
totta ja kun kantaväestössä on paljon hinttareita saa vok sinusta ja kavereistasi päteviä hoitajia
Mitäs hoitamista niissä on, eihän meilläkään ole mitään omahoitajia? Ite kukin hoijellaan ihtesä. Luulisi alaikäistenkin osaavan hoitaa ittensä, kun ovat hoijelleet tähänkin asti. Tuskin Iranissa ja Somalandiassa kovin kaksista ympärivuorokautista vahtimista ja hoitamista on kenellekään ollut.
Homoja ei tarvitse suojella koskaan.
Tänne saavat tulla turvaan :)
Sihilän ei joo pujottelu johtuu tästä mitenkä euroopa luovutetaan muslimien tallottavaksi, on tehty likasia asutus sopimuksia taasen kansan selän takana ja tätävarten on luotu 2013v jo näitä asutusorkanisaatioita kuntiin ja soluttajia tänne nettiikin, jotka pehmittävät kansaa hyväksymään maame menetyksen muslimeille.
http://mvlehti.net/2016/02/03/radikaali-miljardoori-george-soros-kertoo-omin-sanoin-ja-teoin-eu-suunnitelmasta-jonka-avulla-muslimit-valtaavat-ja-tuhoavat-euroopan/
Jos keskittyisit oman elämäsi ongelmiin...aloita vaikka tekemiesi velkojen maksusta.
Ei valkoja ja veroja suomessa enää kannata maksaa, ollaankuin tulokkaat ja eletään siivellä, on hullua mitään maksuja maksella valtio hoitaa kaikki.
Näin on. Miksi finskin pitäisi elättää itsensä ja maksaa vuokransa, kun turisteille kaikki on ilmaista? Miksi pitäisi maksaa veroja, kun suurin osa turisteista ei ikinä maksa latiakaan? Siksikö, että olisi rahaa turistien elätykseen? Omien elätys on ok, mutta kuka turisteja haluaa ja vetää maahan, elättäköön. Milloin kansan kuppi menee nurin tässä asiassa?
Siinäpä on hyvin kiteytetty lieksalaisen sossupummin elämän filosofia!
Sinä olet varmasti myös näitä paperittomia "koneinsinöörejä".
Elättääkö Lieksan somput itsensä.
Sossupummi joka elätyttää itsensä toisilla pitää naamansa kiinni mamuista.