Brooke: kauneusleikkauksia varmaan takana aivan lähimenneisyydessä. Esim. silmätkin ovat vähän vinot ja kasvot ovat pullemmat kuin ennen, ryppyjä on peitelty.
Booken ulkonäkö
15
1378
Vastaukset
- jfaöaöaöaöajöa
Ikä painaa Brookeakin...on kireän näköinen, leikelty...mutta niinhän ne tekee, hakevat ikuista nuoruutta, kunnes vetäytyvät julkisuudesta silloin, kun ei mitkään leikkaukset auta, tai alkavat näyttää apinoilta...
- liiankeinotekoista
Huomasin saman kun kanava vaihtui hetkeksi. En ole sarjaa seurannut vuosiin, joskus käväissyt hetken kanavalla.
Brooke on ihan luonnottoman näköinen pulleine kasvoineen. Tosin huulia ei ollut turvotettu - ainakaan vielä. Lopetin sarjan seuraamisen niihin aikoihin kun Taylor ilmestyi turbohuulineen. Ei voinut katsoa enää. - MrJuha82outolintu
Brooke on hyvännäköinen.Kyllä kelpais nuorelle 33-vuotiaalle =)
Huutelisin kämpässä oh shittiä ja pussailisin ja nussisin sitä lujaa. - entykkää
Mua järkytti,ku huomasin et brookeki oli laittanu noita aineita naamaansa.Kuvitteleeko ne oikeasti näyttävänsä silloin muka kauniilta???? Pilalle vaan menee.
- luonnotonta
Tänään satuin vahingossa kanavalle ja hämmästyin !! Mitä Brooke on teettäny naamalleen? Naama ikäänkuin venähtäny pitemmäksi ja on täysin luonnottoman vahamaisen näkönen, pulleine poskineen ...
Miksi naiset eivät voi vanhentua luonnollisesti? Ei tarvitse eikä pidä yrittää näyttää samanikäiseltä kuin lapsensa. - hirveennäköinen
luonnotonta kirjoitti:
Tänään satuin vahingossa kanavalle ja hämmästyin !! Mitä Brooke on teettäny naamalleen? Naama ikäänkuin venähtäny pitemmäksi ja on täysin luonnottoman vahamaisen näkönen, pulleine poskineen ...
Miksi naiset eivät voi vanhentua luonnollisesti? Ei tarvitse eikä pidä yrittää näyttää samanikäiseltä kuin lapsensa.aivan, kun tuo tulos on aina huonompi, kuin ennen "kauneusleikkausta" TAI BOTOXIA.
- yoitt
Rena Sofer (Quinn), on aika hyvän näköinen edelleen, eikä ainakaan kovin "parannellun" näköinen. Ei taida olla tekoboobseja eikä huulitäytteitä, onneksi.
(Paranneltu tosiaa syytä panna lainausmerkkeihin, yleensä parantelu on pahentelua.)
Hänhän tuli tutuksi aikoinaan Melrose Placessa, aika hurja rooli siinäkin.
Liekö paljon nuorempi kuin Rooke, KKL?, joka syntynyt 1961, "Taylor" taisi olla syntynyt -62?- piipaaOjala
Rena Sherel Sofer (s. 2. joulukuuta 1968, Los Angelesin piirikunta, Kalifornia) on yhdysvaltalainen näyttelijä. Hän näytteli useissa televisiosarjoissa mukaan lukien Melrose Place, Salaiset arkistot, Heroes, 24, NCIS Rikostutkijat ja Kauniit ja rohkeat.
[ nyt 47v. > 2.12 48v.]
Katherine Kelly Lang (s. Katherine Kelly Wegeman 25. heinäkuuta 1961) on yhdysvaltalainen näyttelijä. Hän syntyi Hollywoodissa Kaliforniassa. Hänen isänsä on olympiaurheilija Keith Wegeman ja äiti näyttelijä Judith Lang.
[ nyt 55v.> 25.7 56v.]
Hunter Tylo (oik. Deborah Jo Hunter, s. 3. heinäkuuta 1962 Fort Worth, Texas) on amerikkalainen malli ja näyttelijä. Ensimmäisen avioliittonsa aikana Tylo käytti nimeä Deborah Morehart. Tästä avioliitosta Tylolla on yksi lapsi. Vuonna 1987 Tylo avioitui Michael Tylon kanssa. Heillä on kolme yhteistä lasta, joista vanhin, Michael, kuoli lokakuussa 2007 Las Vegasissa[1]. Avioliitto Michael Tylon kanssa päätyi avioeroon vuonna 2005.
Tylo solmi kolmannen avioliittonsa vuonna 2009 Gersson Archilan kanssa.
[ nyt 54 >3.7 55v ]
- piipaaOjala
http://www.gettyimages.fi/detail/news-photo/actress-katherine-kelly-lang-and-her-mother-actress-judith-news-photo/170239971
Joo kyllä on rupsahtanut 55-56 vuotias.
Lang on ollut kaksi kertaa naimisissa: ensimmäinen aviopuoliso oli Skott Snider (vuosina 1989–1995) ja tämän jälkeen hän oli naimisissa Alex D'Andrean kanssa (vuosina 1997–2012).
Hänellä on kolme lasta: pojat Jeremy Skott Snider (s. 1990) ja Julian Lang Snider (s. 1992) ensimmäisestä avioliitostaan sekä tytär Zoe Katrina D'Andrea (s. 1997) toisesta avioliitostaan.
Langin nykyinen miesystävä on nimeltään Dominique Zoida, joka on 16 vuotta Langia nuorempi.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Katherine_Kelly_Lang- dominiquezoida
Pariskunnan kuva.
http://a2.files.daytimeconfidential.com/image/upload/c_fit,cs_srgb,dpr_1.0,q_80,w_620/MTI4ODI0MTA2NDU5MTg3MjEw.jpg
- oivoivanhakoni
http://content-mcdn.feed.gr/filesystem/images/20120829/low/newego_LARGE_t_641_105795040.JPG
Tuo edellinen tulee näkyviin vain kopioi ja liitä koko osoite. - yleensäkinnäin
Poika on tullut äitiinsä Jeremy Skott Snider .
http://static.nonmidire.it/625X0/www/nonmidire/it/img/beautiful-figlio-di-brooke-logan-si-dedica-ai-film-per-adulti-gay.jpg - nuotikka
Tänää Brookella oli hiuslisäke, siinä keskellä takana päällä.
- outonäköinen
olipa tosiaan outo naama tuolla Brookella, kun katsoin pitkästä aikaa kaunareita. botoxit tainnu mennä väärään paikkaan. kun vertaa alkuaikojen Brookeen, ei uskois samaksi ihmiseksi.
- muovinaama
Eikös Brooke ja Silvia olekin kuin kaksoset, molemmilla samanlaiset mahdottomat pullaposket.
Brooke on pilannut kauniit kasvonsa! Silmätkin jääneet paisuneiden poskien peittoon viiruiksi - onkohan itsekään "nuorennukseensa" tyytyväinen?!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18811214Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9210642Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356090Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814900Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313376- 1723375
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402203Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2991763Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61600Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161524