ELÄKÖÖN SAULI - ELÄKÖÖN SAULI !!

Sauli Niinistö on Suomen pelastaja ... eläköön presidentti ! kerrankin mies paikallaan, vertaa ed. sos.dem. pressat !

Nyt Saulissa on jytyä ja älyä, terhakkuutta ja huolta Suomen kohtalosta !

Katsokaa mitä sossudemu:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020321062865_uu.shtml

Meinaavatko he kapinaa??
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


eläköönsauli kirjoitti:

Sauli Niinistö on Suomen pelastaja ... eläköön presidentti ! kerrankin mies paikallaan, vertaa ed. sos.dem. pressat !

Nyt Saulissa on jytyä ja älyä, terhakkuutta ja huolta Suomen kohtalosta !

Katsokaa mitä sossudemu:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020321062865_uu.shtml

Meinaavatko he kapinaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu