!!!! GORILLAT VOI VAIKKA OLLA MEIDÄN SIJAISSYNNYTTÄJIÄ KUNHAN NÄÄ FEMINISTIPERSEET LÄHTEE VETÄÄ
NYT MIEHET HAULIKOT KÄTEEN JA NAISET ITÄMEREEN
NYT MIEHET HAULIKOT KÄTEEN JA NAISET ITÄMEREEN
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
nostan tätä ku oon niin ylpee
Joo pane sä sitten vaan niitä gorillojas
Meriveden korkeus - Veneilysää - Foreca.fi
voi voi
Jahaa, saadaankin kiva risteys, sovinista gorilla, sillä mistäs niitä ihmisen munasoluja tulisi hedelmöitettäväksi, jos naiset olisi tapettu sukupuuttoon. Jokos herra sovinisti on kokeillut gorilla 8simpanssia, orangia tai vastaavaa , aja mikä oli tulos?)
Tieteen saralla ollaan saatu selville, että lisääntyä voi pelkästään kahden miehen munasoluilla. Tätä kun ruvetaan vähän jalostamaan, niin äkkiä tajutaankin, ettei ämmiä enää tarvitakaan. Vieläkö tunnet itsesi tärkeäksi?
Kyllä, tunnen itseni niin tärkeäksi etten vaivautunut synnyttämään ainuttakaan penskaa, etten vain vahingossakaan tulisi lisänneeksi miesten määrää maailmassa
Mikä sinua vaivaa? Onko sinun paha olla?
Jos naiset lähtee. Arvaa ketkä juoksee perässä? Niin. Miehet. Vai haluatko homostella gorillojesi kanssa?
seksi on yliarvostettua ajan haaskuuta...