uudenvuoden puheesta sanaakaan. Nyt löyhäpäinen huhaa akka laukoo omia utopistisia lausuntoja miellyttääkseen rasisti kannattajiaan!
NOITA-AKKA HUHTASAARI EI YMMÄRTÄNYT PRESITENTIN...
PölypääViisastelee
751
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onneksi persujen kannatus on pohjalukemissa ja tuokin akka tippuu kain tikka eduskunnasta seuraavissa vaaleissa, rasistien kosikeluista huolimatta!
Kyllähän Huhtasaari on kansanedustajaksi ja opettajaksi täysin sopimaton. Mutta meidän verorahoillamme hänelle taataan kansanedustajaneläke lopun elämäänsä, joten ei putoa ensi vaalien jälkeen henkilökohtaisesti tyhjän päälle.
Vahinkoa tietysti syntyi ja kansa maksaa. Mutta meillä isänmaallisessa edistyksellisessä Vasemmistossa pahintakaan pölvästiä ei koskaan kohdella niin kuin työministerien lahtausfantasioisssa ja työmiehien raiskausfantasioissa.
Mitä horosuvakki siinä vaaahtoat. Te häviätte tämän keissin.
Hohohohohooooooo
Siinä kahden ( 2 ) "dollariaivon" aivopierut!
Huhtasaari korkeintaan 2 kopeekkaa!
Meillä vasukeissa kaikki tavara on yhteistä, että älkääs huudelko mitään raiskauksista.
Ja uskovaisillakin kaikki on yhteistä. Kysykää vaikka Päiveiltä : Nerg , Lipponen ja Räsänen.