http://www.spoon-tamago.com/wp-content/uploads/2013/05/latte-art-giraffe-434x435.jpg
Kirahvi kylvyssä.
Olisiko päiväkahvin aika? :).
11
107
Vastaukset
- uusMarilynn
rakas oot ilopilleri
- Marilyn-marilyn
En ihmettele että olet sinkku kun kinkkusi kuumana rakastat kaikkia.
- HauskakuvaOn
Juokaa te muut. Mää en tykkää kahvista. Hörppään tän teeni ja leipäni ja meen takas töihin. En tykkää istuskella työaikanani.
- ääneennaurua
hahahahahahahhahahahahhahahahha:D Ihana Kirahvi:)
- hilmanhajatuspäivään
Mullekin kahvia
pika ravia
kahvihammasta pakottaa
ja poliisi ylinopeudesta sakottaa
jos ei joku riennä
tai tännepäin lennä
kahvia tuomaan
pääsis helläänkin huomaan
sydänlämpöisia ajatuksia
on kait tehtävä hajatuksia.
kiitos *hymy halit* - täältäkiRynönhöpötys
Senkin pahvi
ajatteli
kitahvi.
Hörppäs kuuma kahvia,
irvisti ja sylkäs.
tuli mustasukkaisuudestaan
täyteen tummia täpliä.
Pitkä kaula upoksissa,
ajatuksissa
istui kirahvi
pahvi
toisti se
ja
alle veden
valahti!! - mielelläänkyllä
Nauttisin sen kanssasi. :)
- olinsun
Termospullosta jokirannassa
- uudestisyntynyt
Kauhean usein on kahvitarjoilu...:) illalla ehkä viinilasillinen maistuisi :)
- iltakaakaota-keitellen
Iltakaakaota mieleni tekee, la(i)skiaispullan kanssa sitä aion nauttia. Tänään vapaapäivänäni olen laiskotellut, mielestäni laiskuuslauantain olen ansainnut. Tiukka työviikko takana ja kaikenlaista -ei niin mukavaa- viikon aikana tapahtunut.
Porekylvystäkö kirahvi nauttii....? - kahvipahvi
pahvikahvi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658
