Fyysisen läheisyys, jos en pysty päästämään ketään henkisesti lähelle? Olen niin pupuputtesss.... T:E.
Kävisikö sinulle ainakin aluksi pelkkä
Kaverisuhteessa
22208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kuka on E? Ei sano minulle yhtikäs mitään. Ei käy.
Pupunpuutteessa? käy sekin varmaan. E? Onko etu- vai sukunimi? vai joku muu?
Ok, jos et rupea roikkumaan sitten.
Ei todellakaan pelkoa asiasta sinun kanssasi.
ai minun?
olen ryhdistäytynyt, enkä enää käytä mitään ja vähentänyt alkholiakin.
näitkö tämän ketjun
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14112033/onko-toisena-esiintyminen-rikos
Oletko nainen E? Jos olisit eräs niin toivottavasti sinua ei ole yksi ulospäin erittäin mukava, mutta oikeasti ihan sairas mies kusettanut. Ei kannata jäädä tänne pitemmäksi aikaa olit kuka vain.
Jos olisit yksi minun tuttu niin älä luota siihen mieheen!! Se on ihan sairas kiusaaja ja manipuloija oikeasti! Siitä ei uskois ikinä ulospäin sitä, mutta usko minua!!
Lue netistä narsistinen persoonallisuushäiriö ja psykopatia. Se on kiusannu ja vainonnu minua täällä 2013 asti! Ja kukaan ei usko minua siellä! Se on kääntäny kaiken niin että minä oisin se narsisti ja joku pakkomielteinen hullu, vaikka se on!
Yhden Eerikan kanssa voisin toteuttaa fyysistä läheisyyttä, ilman henkistä aluksi.. mutta se on vaan niin paljon palkitsevampaa jos on myös henkinen puoli mukana :) se tulee sitten aikanaan..
Ilmoita kun käy ;)
Se manipuloi ja käännytti kaikki minua vastaan siellä! En tiiä mitä kaikkea se on minusta valehdellu ainakin o:jille. Ja jos se puhuu minusta mitään teille muille ikinä koskaan niin älkää uskoko!
ja tarkotan sitä yhtä työntekijämiestä!
Ja täällä käy myös muita o:jia koska olen puhunut niille tästä ja osa niistä on tullut tänne minua haukkumaan myös ja tiedän että ne pilkkaa ja puhuu paskaa minusta IRL. Turha niiltä on kysyä silti mitään koska ei ne myöntäis koskaan. Yks mätä omena pilas koko korin. Toivon, ettet puhu tästä niille muille n:ille!
Alan nyt oikeasti nukkuun, mutta älä mene sen pokerinaamaan lankaan!
Nyt liikutaan vaarallisilla vesillä. Tiedät sen. Sen pitäisi pysyä meidän välillämme. Entä jos tilanteet muuttuisivat ja haluaisin lopettaa? Onnistuisiko noin vain?
Jos sopimus olisi sellainen. Ei oltaisi muuten tekemisissä... jolloin ei kiinny toiseen.
Et ole edes ap.
Sinun täytyy tietää. Mikään pitkäkestoinen ratkaisuhan se ei olisi. Jossain vaiheessa se loppuisi väkisin. Senkin jälkeen pitäisi kyetä olemaan vaiti. Mutta kyllä.
Älä vastaa tänne!
En ole aloittaja eikä nimeni ala E-kirjaimella. En ymmärrä mistä tai kenestä nimimerkit "Lilja" ja "Resonoi" kirjoittavat. En edes välitä ymmärtää, koska minulla ei ole kenenkään palstalaisen kanssa "mitään romanttista meneillään".
Olen nainen, ja haluan jutella sen yhden ainoa rehellisen kanssa, joka joukossanne on.
Minä haen ensisijaisesti henkistä yhteenkuuluvaisuuden tunnetta, koskettamista ja halaamista. Seksi ei ole minulle enää kovin tärkeää. Keskustelen siitä vain hänen kanssaan, jonka kanssa haluan elämäni jakaa. Se on meidän välisemme asia miten toimimme suhteessamme.
eiku sekxii joka toinen tunti
vuorokausi ympäriinsä...
VITSI VITSI!