http://www.mvlehti.net/2016/02/07/ulkomaalainen-raiskasi-viime-yona-pietarsaaren-keskustassa/
Suvakkien vähätteleviä "yksittäistapaus" kommentteja odotellaan.
Suvakkien vähätteleviä "yksittäistapaus" kommentteja odotellaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020721084438_uu.shtml
Ulkomaalainen ja puhui huonosti Ruotsia - iso maha ja nenä !
Kulttuuri rikastui !
ilmoitus on jo varmaan peruttu. tytön äiti pakotti tekemään ilmoituksen eikä tyttö tiennyt millainen härdeli viattomasta pilasta syntyi.
Jälleen menee suvaitsevaisten tilille. Miten sinne oikein mahtuu, kun tapauksia alkaa olla satoja? Suvakeilla on verta käsissään.
Se ei ollut kuullut että tarrausgame on peruutettu.
kannattaako näitä enää kommentoida kun tämä alkaa olla arkipäivää suomessa tää on vaan niin perseestä kun olla ja voi?
Raiskaahan suomalaisetkin Pietarsaaressa.
Vahva veikkaus tekijänä Odinin patrulli!
Pietarsaaren keskustassa on tapahtunut raiskaus viime yönä, kertoo Pietarsaaren poliisi.
Uhrin mukaan noin 30-45 -vuotias mies raiskasi hänet aamukolmen jälkeen aivan kaupungin keskustassa toriparkkityömaalla.
Poliisin mukaan uhri on antanut raiskaajan tuntomerkeiksi: melko suuri maha, iso nenä, ulkomaalainen, puhui huonoa ruotsia.
Poliisi pyytää apua rikoksen selvittämiseksi. Kaikki tiedot epäillystä voi ilmoittaa Poliisin tilannekeskukseen 0295 440 513 ympäri vuorokauden tai virka-aikana Pietarsaaren poliisille 0295 415 809.
MTV UUTISET
.
melko suuri maha, iso nenä, ulkomaalainen, puhui huonoa ruotsia.
Mistä tiedetään että oli ulkomaalainen, eikä vaikkapa perussuomalainen seinäjoelta? Kaikki muut tuntomerkit kun täsmäis.
Kuvaus sopii myös vasemmistopoliitikkoon...
Ei mainittu,että haisi köntsälle..kommarit haisee lujaa köntsälle..niiden esi-isät oli sodan ajan piilos paskahuusien sontaruumas ..kertoivat jälkeen,että eivät pelänneet,vaan tykkäävät köntsän hajusta..jälkipolvet omaksuneet saman köntsänhajurakkauden
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020721084438_uu.shtml
KOSKA NÄMÄ SAADAAN LOPPUMAAN ??? orpo ja sipilä .. herätys !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Älä huuda. Eihän niitä ikinä saada loppumaan, sillä suomalaiset raiskaavat itse koko ajan vielä enemmän kun vain kaikki naiset uskaltaisivat tehdä ilmotuksen, mutta väkivallan pelossa ei tehdä.
Matut pitäisi kuohita heti järjestelykeskukseen saapuessa, sormenjäjet ja alapään nipsaus automaattisesti kun turvapaikkaa hakee
Tuntomerkit sopii puoleen Odinin sotureista!
En ymmärrä naisia, jotka liikkuvat yksin yöllä, kun koko ajan puhutaan raiskauksista.
Pitäisivät edes pippuri tai muun suihkeen mukanaan!
Eiköhän naiset rupee pikkuhiljaa huomaamaan, että yksin ei ole hyvä liikkua yöllä, ei myöhään illalla eikä aikaisin aamulla ja että itse on nykyisin varmistettava itse puolustus.
Kaikki naiset itsepuolustuskurssille!
Joidenkin on pakko töiden takia. Ja paprikakaasu vaatii suomessa luvan, sen hankinta laillisesti ei ole helppoa.
Pieni hajuvesipumppupullo ja sinne etikkaa. Laillinen ja kulkee hyvin taskussa eikä tunnu kivalta silmissä.
Hyvinsyönyt matu jolla Ruotsinopinnot vaiheessa. Sanoisin että ykfittäif tapauf
Pitäis suomalaisten naisten alkaa vähän katsomaan miten pukeutuu, ja kulkee. Kavaljeeri pithää naisella olla jos yksin liikkuu, ja peittävää päälle
Juu, huivi päähän ja kotiin hellan ja nyrkin väliin.
Yksittäistapaus!
Veikkaan tekijäksi ruotsinsuomalaista.
Tuntomerkeistä puuttui kipparinlakki päässä ja laskiaispulla kädessä.
Rikospaikalle tippui nuuskapurkki...
Suvakki ei antanut lörtsyä matulle?? Olikohan rospuuttoaika?
Ei päivääkään ilman vähäpoika-mamujen raiskausta.
Olikohan nussima-natsiman sukulaisia?
Taas sairas elukka tuotu maahan.
Ei varmaan sitten ollut katsonut ylen videota ja käyttänyt äärimmäistä voimaa ja lyönyt käsilaukulla.
Ihan oikeasti hei!!! Luuleeko joku tosissaan että meille sotaa ja vainoa paenneet turvapaikanhakijat kiertelevät jossain Pietarsaaressa raiskailemassa naisia? Miten tyhmäksi Suomen kansa onkaan hetkessä muuttunut! Täysin rasistien vedätettävissä.
MV-LEHTI ON KIELLETTÄVÄ. JYRKKÄ EI RASISMILLE!
Taistellaan yhdessä natsisikoja vastaan, jotka haluavat tehdä Suomesta sulkeutuneen junttilan!
Muslimit ovat tervetulleita Suomeen. Kyllä meille mahtuu. Li Andersson ja Paavo Arhinmäki, teissä on poweria olette rohkeita! Jatketaan taistelua pimeyden voimia vastaan!
Muslimit ei oikein ole tervetulleita kristityt ovat.
Muista hörhö iltalääkkeet.
Joo tuntuu vähintäänkin kummalliselta.
Isomahainen ja -nenäinen SIKA
oliko muslimilla pieni vaiko pienen pieni kikkeli ? Käyttikö kondomia ?
Siankärsän omaava hullu tuppikullinen läski. Selvästi Nasiman sukulainen.
Nämähän on Suomessa jokapäiväisiä uutisia nykyään.
Eihän niille kukaan mitään voi. Suomalaisten naisten pitää asioida ulkona päivittäin, jolloin joku aina väistämättä joutuu matun raiskaamaksi. Sellainen on tämän päivän Suomi. Sydän särkyy, Suomi ei ole enää lintukoto.
Mutta kukaan ei voi mitään, kun sopimukset vaatii ottamaan vastaan ja elättämään paskat. Paska kohtelu on vain siedettävä, vai mitä suvakit?.
Hyvät tuntomerkit: iso mahanronttonen ja rukkaskolvilla varustettu tuulenhalkaisija läpeensä ruskettunut ulkomaan rikastaja.
Imaamin profiili, iso maha ja nenä.
Yle vaikeni uutisen kokonaan.