Talorivi tulessa Helsingissä

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1454819702755.html

Kokon ovat laittaneet, palamaan, vaikka vielä ei ole Juhannus :(
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pakilan Polttopulloilijat ry:n harjoitukset sujuivat hyvin. Nyt ollan vaan ihan hipi-hiljaa, ja tehdään aina tavatessa uljas natsitervehdys. Näin me näytämme paskamatuille ja vihervassari-huorille mitä mieltä ollaan niistä suvakeista.

Äänestä
  • Olikohan joku tehnyt bisnestä ja vuokrannut talon pakolaisille ? Ei mikään ihme, että Sipilä söi sanansa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimuslimeja kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1454819702755.html

Kokon ovat laittaneet, palamaan, vaikka vielä ei ole Juhannus :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu