Runkkausen boostaus, Vogue

vogueman45

TERVE!

Olin n. viikko sitten Helsingissä Vogue-saunassa (gay-sauna). Istuskellessani höyrysaunassa minulla oli pieni erektio päällä. Eräs saunaseuralainen kiinnostui sojottavasta mulkustani ja otti siihen kontaktin. Hän alkoi puristelemaan turpeaa kulliani ja myös runkkaamaan sitä. Olin kuviossa täysillä mukana ja koskettelin myös vastapuolen penistä. Homman edetessä kaveri kysyi minulta: "haluatko pamperin, pumperin, bumperin, bumpperin" tai jotain sinne päin. Hieman häkellyin koska en todellakaan tiedä mistä olisi kyse. En ruvennut siinä tilanteessa kaverilta enempiä kyselemään tosta "pumpperista". Runkkaustilanne jatkui hetken kunnes poistuin toisaalle. Näin jälkeenpäin minua kiinnostaa todella tietää, mistä hommasta olisi ollut kyse. Pyydänkin teiltä, arvon herrasmiehet, vastauksia tähän minua kinnostavaan (ja kiihoittavaan) asiaan.

6

464

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peetuman

      Se on erektiopumppu

    • MunaPystyssäMenisin

      Minua taas kiinnoistaisi se että saako siellä harrastaa sexiä avoimesti, entä jos siellä liikkuu penis erektiossa miten siihen suhtaudutaan? Olis kiva tietää etukäteen ennenkuin menee käymään ja minkälaista porukkaa, nuoria vai vanhoja? Tollaisessa paikassa ois kiihoittavaa sextailla.

    • Sexs

      Pompersilla hän tarkoitti ainetta pullossa, jota nenään nuuhkaisemalla tulee mieletön seksihalu ja voisi sekstailla täydellä voimalla. Itse en voi käyttää, saan siitä jälkeenpäin päänsäryn. Siellä voi kulkea kalu ihan missä asennossa hyvänsä, pehmentäjiä on tarjolla joka suunnalta. Ainakin silloin kauan sitten kun itse kävin siellä.

    • poppers

      Anaaliin hän olisi halunnut päästä. Poppersia on kutsuttu myös gay-raiskaajien uhreihinsa käyttämäksi.

      *

      "Seksuaalinen stimulantti"

      "Poppersin käyttö seksistimulanttina alkoi pääasiassa homoseksuaalisten miesten parissa, mutta levisi nopeasti muihin väestöryhmiin.[3] Vaikkakin poppersin käyttäjätutkimuksissa on rajoituksensa, tutkimus vuodelta 1988 osoitti että 69 % homoista Baltimoren/Washington DC:n alueellaselvennä oli joskus käyttänyt poppersia,[4] kun taas koko väestössä luku oli 3 %.[5]"

      "Poppersin nuuhkaisu rentouttaa mm. peräaukon sulkijalihasta, ja mm. sen vuoksi aine on ollut suosittu homoseksuaalimiesten parissa. Poppersia käytetään erityisesti fistauksessa."

      - https://fi.wikipedia.org/wiki/Poppers

    • Semmostavaanettä

      Kyllä Voguessa voi vaikka nussii yleisessä tilassa muiden nähden, kuten viimeksi sunnuntaina teimme. Kukaan ei pahastu. Ei siellä oo väliä miten heiluu. Kaikki on tyytyväisiä eikä siellä mitään negatiivista oo paitsi nyt se edellisvuonna kun yks hullu puri kullin poikki toiselta. Muuten kaikki jusuu hyvin yleensä

      • Semmostavaanettä

        Siis korjaus, ei nyt ihan irtipoikki kuitenkaan. Niissä gloryholeissa on pieni riski


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2278
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1873
    3. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      24
      1568
    4. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1540
    5. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      85
      1274
    6. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      184
      1194
    7. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      24
      1120
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      110
      1105
    9. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      942
    10. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      77
      939
    Aihe