Mikä on totuus?

Yks viher pässi ääliö väitti että suvakki huara on yhtys sana. Onko palstalla joku rohvessori kuka kertos onko näin?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kysy spr:ltä ne tietää

Äänestä

Avaus tehty natsikortti perseessä??

Äänestä

Ei tuohon mitään professoria tarvita, ihan tavallinen kouluosaaminen riittää.

Ai juu mutta eihän persuilla ole osaamista.

Äänestä
  • Aloitus oli hyvä ja ajankohtainen ja kysymykseen saatin vastaus .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


YksMonienPuolesta kirjoitti:

Yks viher pässi ääliö väitti että suvakki huara on yhtys sana. Onko palstalla joku rohvessori kuka kertos onko näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu